Dát si do ložnice velké zrcadlo či zrcadlovou skříň může mít důvody nejen v touze po optickém zvětšení prostoru, ale také milostné. Sex před zrcadlem patří mezi jednu z velmi doporučovaných praktik, má ale svá ale...

zrcadlo

Věřila byste, když ráno hledíte rozespalá v koupelně do zrcadla, že tenhle kus skla může být pěkně vzrušující? Zrcadlo doporučuje mnoho erotických příruček jako skvělou pomůcku a osvěžení sexuálního života. Proč?

Plusy

  • Můžete se dívat na partnera i v pozicích, při kterých ho běžně nevidíte.
  • Vidíte partie, které běžně nevidíte.
  • Můžete lépe sledovat partnerovy reakce.
  • Zrcadlo jitří fantazii a částečně nahrazuje pocit skupinového sexu (pokud chcete při milování sledovat i jiné milující se dvojice, ale stydíte se a máte slušnou představivost).

Mínusy

  • Protože vidíte v zrcadle i sebe a partie, které běžně nevidíte, praktika není pro méně sebevědomé - poukazuje na nelichotivé partie.
  • Pokud máte při milování opřené zrcadlo o pelest, můžete ho ve vášnivé chvilce rozbít a nepříjemně se pořezat.

Je to 4:2 pro plusy. Zdá se, že vhodně umístěné zrcadlo může sebevědomému páru milování tedy jen zpestřit. A pokud tu špetku sebevědomí postrádáte, ale přesto toužíte po tom vyzkoušet si to, pořiďte si přenosné zrcadlo a uvidíte. Nelichotivé partie zamaskujte (však vy už víte jak), anebo se milujte jen při slabém osvětlení, kdy budou v zrcadle patrné jen siluety.

Kam zrcadlo umístit?

Již bylo řečeno, že zrcadlo umístěné na pelest postele se může rozbít. Z tohoto hlediska je tedy (zdá se) nejlepší pořídit si stojanové zrcadlo, které můžete dát kdekoli okolo postele. To, kam zrcadlo umístíte, hraje také roli při výběru poloh. Některé polohy jsou v zrcadle zajímavé, pokud je umístěné na stropě (třeba při klasické misionářské poloze můžete sledovat partnerova vypracovaná záda a hýždě), jiné zase, je-li zrcadlo z boku postele (budete-li mít partnera za sebou, konečně mu uvidíte do očí). Záleží tedy na vás zauvažovat nad tím, jaké pozice rádi praktikujete a pod jakým úhlem by bylo zajímavé sledovat je v zrcadle.

Čtěte také...

Reklama