„Ne, to pořád není ono... Ach jo, dneska mi to musí slušet!" Andrea vlastně ani nevěděla, proč by se zrovna dnes měla tak parádit, měla jen jakýsi zvláštní a příjemný pocit, že tento večer musí zářit. Nakonec zvolila velmi těsné sexy džíny, které podtrhovaly její krásnou postavu a svůdný kulatý zadeček, navíc tyto rifle i přes silný materiál hodně ukazovaly. Na mnoha místech byly tak velké díry, že si pánové mohli domyslet, jak krásná postava se pod oblečením skrývá. K džínům si vzala bílý, přiléhavý top se zavazováním za krkem, okolo pasu zapnula perlový pásek a obula si bílé boty na podpatku, to aby zdůraznila dlouhé a štíhlé nohy. Na své pěstěné ruce nasadila spoustu krásných prstenů z bílého zlata, ze kterého byly i náušnice, náhrdelník ale tentokrát nepoužila. Nechala svůj dekolt odhalený na obdiv.

Když vstoupila do místnosti, všechny zraky patřily jí. Každý muž zatoužil! A ona, vědoma si svého půvabu, se jen posadila a požádala barmana o Malibu. Za okamžik už u ní byly její přítelkyně - Kate a Anna. Zahrnuly ji obdivnými a trochu i závistivými poznámkami na její vzhled, což Andrea, vzhledem k jejímu snažení vypadat co nejlépe, uvítala. Všimla si, že se na ni opravdu spousta mužů (ale i žen) dívá, nebylo divu. Dlouhé husté blond vlasy jí splývaly po holých zádech a s pohledem níž se v každém muselo hromadit vzrušení, když se navíc otočila a ukázala svůj nádherný obličej s plnými rty a hlubokýma očima, nebylo těžké se zamilovat na první pohled. Dokonalost jako by ji provázela všemi směry. Měla pevná prsa, která pod bílým topem ukazovala své bradavky, a útlý pas, kterému korunovalo tetování, končící v místě, jež nebylo vidět i přes velmi bokové kalhoty.

Už popíjela čtvrtý drink, a tak byla uvolněnější a roztomilejší, čehož si všiml mladík sedící naproti. Krásný, černovlasý, snědý muž.

M
ohlo mu být tak dvacet osm, byl krásně opálený, dobře oblečený a měl široká ramena jako dělaná pro objímání! Celou tu dobu Andreu pozoroval. Jak se její rty dotkly sklenice, jak si odhrnula vlasy, jak jí trčely bradavky jako výzva, aby si pro ně šel a ochutnal je. A tak to udělal, vstal a šel k ní. Podíval se jí do očí a zeptal se, jestli nechce další drink. Andrea se usmála a dovolila, aby se posadil vedle ní. Jsi nádherná, nikdy jsem neviděl tak krásnou ženu, jako jsi ty!" Naklonil se k ní, jako by ji chtěl políbit, ale místo toho řekl: Mohli bychom se jít projít na čerstvý vzduch... "  Ona se na něj podívala a zmocnil se jí obrovský chtíč! Cítila, jak jí v těle putuje horko, a hnízdí v nejintimnějších místech, jak jí bradavky tvrdnou, jako by chtěly tričko rozervat! Musela s ním odejít, jinak to nešlo.

Nakonec skončili v krásné aleji, u studánky. Držel ji za boky a smyslně líbal. Vyhrnul jí tričko a spatřil náderná, touhou naplněná prsa, líbal je a laskal, pak pokračoval níž, sundal jí džíny a v tu chvíli zasténala, už nemohla vydržet ani vteřinu. Potřebovala jeho lásku cítit vevnitř, ve svém těle, ale on se zatím jen kochal polibky a doteky. Proto se začala dělat sama, nechala ho, aby ji líbal a dotýkal se jejího nahého těla, zatímco ona se dováděla k orgasmu. Netrvalo to dlouho. Unaveně ze sebe vysunula prsty a strčila mu je do úst, aby ochutnal její slast. Druhou rukou ho svlékala.

Byl opravdu mužný a jeho penis byl přímo neuvěřitelně lákavý, musela ho ochutnat. Nechala ho, aby se posadil, a jazykem začala jeho chloubu laskat. Líbilo se mu to, to poznala nejen podle vzdechů... Chytil ji za hlavu a ona pochopila a jeho penis v celé své délce strčila do úst. Blaženě zasténal. Když už se blížilo jeho vyvrcholení, odstrčil ji, aby to dokončil sám, a ona nastavila své tělo. Orgasmus, který on prožil, tak ona pocítila. Políbil ji, zase to vzrušení. Bylo to jako droga, ani jeden nebyl uspokojený úplně. Oba chtěli víc! A tak ji začal líbat mezi stehny, aby ji připravil na slast, která měla přijít. Cítila tam jeho jazyk, jak pracoval na tak tajných místech. Oba byli vyčerpaní z předešlého uspokojení, zároveň však prahli po dalším. Vnikl do ní. Silně a tvrdě, tak vzrušeně. Byli jako zvířata, která se řídí jen základními instinkty. Uspokojení bylo velmi silné. Andrea se cítila, jako by si vzala drogu, ta euforie, lehkomyslnost, ta vášeň...

Všechno bylo extrémní! Leželi tam nazí, ještě omámení z té krásy, na trávníku u studánky. Teprve po chvíli si uvědomili, kde to vlastně svoje touhy provozovali! Jen dva metry od nich byla cesta, kousek za nimi zase plot, za kterým se skrývala zahrada s rodinným domkem. Okolo nich byly pouliční lampy. Celou tu dobu byli jako ve výloze a k jejich zděšení tam opravdu nebyli sami! Za stromem stál muž, Andrea mu neviděla do obličeje, zato jasně rozeznala, že má kalhoty na zemi. Její společník na něj zařval, co tam dělá, a on se omluvil, jako by neudělal nic tak hrozného, a řekl, že nemohl odolat takové podívané s tak krásnou ženou. Přiblížil se a ukázal jí tak své nahé tělo. Andreu to zaskočilo, ale taky vzrušilo. Byla nahá a právě pomilovaná mužem, kterého neznala, a který také nahý ležel vedle ní, a směrem k nim se blížil druhý nahý muž, který je celou dobu pozoroval a uspokojoval se při pohledu na ni. Čím blíž k ní byl, tím víc byla vzrušená. On to viděl v jejích očích, a proto si troufl a šel dál. Celkem pohledný blonďák... Když k ní přišel, strčil jí svůj penis do úst. Na nic se neptal, na nic nečekal. Andrein tmavovlasý přítel jen seděl a sledoval, jako před tím sledoval je ten blonďák. Andrea nového muže chvíli laskala, ale ten pak ustoupil, rozevřel jí stehna a vstoupil do ní. Něžně, ale rozhodně. Ona si hladila prsa a nechala jej, aby do ní opakovaně vnikal. První muž přišel k nim a zapojil se. Byli tři. Andrea ležela a dráždila své krásné bradavky, blonďák do ní pronikal, a působil tak nádhernou rozkoš, a černovlasý muž jí svůj penis strkal do úst.

           

No tak, lásko! Prober se!! Přijdeš pozdě do práce... Miláčku, už si vzhůru? No to je dost, už sem myslel, že tě neprobudím. Co se ti prosím tě zdálo?" Andrea jen vytřeštěně koukala. Ale nic, ani nevím, byl to zvláštní sen," odpověděla a vstala. Postel pod ní byla celá mokrá...

Reklama