Skvělá herečka Milla Jovovich se zařadila mezi celebrity, které navrhují módu. Jak jí to jde, se můžete přesvědčit z následující fotoreportáže, kterou pro vás připravila z přehlídky značky Marella, s níž půvabná Milla navázala spolupráci. Stala se nejen její tváří, ale dostala šanci navrhnout vlastní kolekci.

Jak bych ji charakterizovala? Je přesně taková, jako Milla. Divoká, temperamentní, svěží, elegantní, a přitom nepodbízivá. Šaty, tuniky, trenčkoty, prošívané kabáty. Jednoduché střihy se zajímavými detaily. Důraz na barvu a vzor. Vzájemně snadno kombinovatelné.

milla

Milla Jovovich v zápalu práce

Vždycky mě zajímalo, jak to ty herečky dělají, když navrhují svou kolekci. Mají k dispozici kreslíře? Umí vymodelovat střih? Jak zrealizují svůj nápad?Nevím, jak je to u ostatních, ale Mila Jovovich má talent. Nejen herecký, ale i výtvarný. Její skici jsou jako od profesionálního návrháře. Mají nadsázku a humor. Její rukopis mi připomíná Christiana Lacroixe. To jen tak pro zajímavost.

skica

Návrh

milla

Realizace. Milla je i skvělá modelka

milla

milla

Ale vás, zákaznice, asi nezajímá ani tak postup, způsob a cesta, jako spíš hotový výrobek. A ten je podle mého názoru prvotřídní, jak jsem se mohla přesvědčit na módní přehlídce v butiku Marella v Železné ulici.  Předvedly je vysoké, hodně štíhlé modelky, ale myslím, že by slušely i „nománím“ ženám z masa a kostí.

Marella

Marella

Marella

Rozhodně by si mohly vybrat z nádherných jednoduchých šatů, ozvláštněných asymetrickými drapériemi a vodami, pod nimiž se ledacos schová. Nebo z trenčkotů, které mě uchvátily především...A tak trochu po nich stůňu. Ten růžový s leopardím vzorem by se mi moc líbil. No, a tím tyrkysovým bych také nepohrdla.

Marella

Marella

Marella

Marella

Na přehlídce kolekce podzim/zima nás čekala ještě jedna novinka. Milla Jovovich jde asi na dračku, neboť se stala nejen tváří značky Marella, ale i nové vůně City Rush značky Avon, kterou jsme si mohly očichat přímo v butiku. Na můj vkus je moc sladká a dávám přednost ostřejším vůním, ale věřím, že si najde svoje „fanynky“.

Marella

Marella

Marella

Jak se vám líbí modely od Milly Jovovich? Těšíte se na novou vůni?

Foto: Marella a Michal Protivanský

Čtěte také:

Přehlídka Marina Rinaldi. Baculky s grácií

Reklama