Pokud patříte mezi většinu žen, které sledují seriál Ordinace v růžové zahradě, pak si jistě všimnete dějové linie Zdeny Tiché, která mnoho dílů řeší velké problémy ve vztahu se svým manželem, primářem Suchým.

Ve spolupráci s webem doma.cz vám přinášíme články o aktuálních a vašich oblíbených seriálech, ale také články z oblasti krásy a stylu.

Když je konečně Zdena šťastná a najde si nový partnerský vztah s kolegou Richardem, zdá se, že se máme ještě na co těšit. Její manžel, který od ní zbaběle utekl k milence, kterou je mladá rozmarná barmanka, se dostává do situace, kdy své rozhodnutí evidentně přehodnocuje: Zdena je šťastná, on nemá vyprané věci a připravenou večeři, přece jen intelektový rozdíl mezi ním a barmankou je znatelný… prostě euforie vyprchala a na realitu se primář nepřipravil.

Zdena neví

Taková běžná situace, kterou řeší mnoho záletníků, kteří se rozhodnou v návalu hormonů a zatmění opustit rodinu s dětmi z celkem fungujícího vztahu. Možná jste to zažily samy.

Jak se bude tento vztah vyvíjet? Co si o tom myslíte? Jak byste se zachovali vy, kdyby se k vám chtěl vrátit partner i přes to, že se s pompou odstěhoval k milence a dal vám tak najevo, že o vás nestojí?

UDĚLEJTE SI TEST: Pro koho se rozhodne Zdena z ORDINACE aneb Milenec, nebo manžel?

Pokud vás tento příběh zajímá, můžete si udělat test a uvidíte, co vám vyjde! Najdete ho ZDE (klikni).

Zajímavé články, které jsme pro vás vybrali na doma.cz:

 

Další testy na doma.cz:

Reklama