Hezký večer.

Tak naopak bych to vzala. Přítel pracoval v Praze, léta, mě nechal pracovat v Pardubicích. V Praze jsme byli tak nějak spolu po dobu studií. Pořídili jsme si byt, byli jsme spolu o víkendech. Bylo to celkem fajn. Spousta prostoru pro oba. Hlavně pro něj. Přišla jsem mu na milenku. Jeho starší kolegyně z práce. K tomu vypadala hrozně, jednou jsem ji viděla. Vůbec jsem to nechápala.

Začala jsem tehdy chodit na chaty a nakonec jsem se dala do řeči s jedním mladíčkem. Byl vtipný, měl přehled a byl pozorný. Páni, je to už šest let. Studoval na vysoké, bydlel na koleji, kde jsem bydlela já a psali jsme si od začátku listopadu (měli bychom výročí) až do ledna.

Pak přijel. Bylo to ujeté, někdo nás mohl vidět, ale tak vzrušená jako tenkrát, když jsem mu otvírala dveře, jsem ještě nikdy nebyla. Šestkrát za noc jsem to předtím taky nikdy nedělala. Bylo mu dvacet, milenec akorát pro mě.

Každých čtrnáct dní jsem se na něj těšila. Bylo to úžasné. Jenže já pak začala cítit víc a párkrát jsem mu to dala najevo. Nějak mi nedošlo, že je mu dvacet a že by mi mohl utéct... Utekl.:o) Ale jsme v kontaktu i po letech a blahopřál mi k synovi.

Manžel se vrátil do Pardubic (vzali jsme se) a začal sekat dobrotu. Jakž takž. Takže příběh se šťastným koncem, že?


Drahá čtenářko, to je také téma! Přímo na celý večer! Věkové rozdíly mezi partnery! Díky moc, že jste nám napsala, hned to vyhlásím na příště! A co říci jinak? Snad jen pogratulovat také k synovi.

Máte zkušenosti s nevěrou? Napište mi na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama