Milenci s r.o.

Myslely jste někdy na to, že byste si našly milence? Napadlo Vás, že můžete zůstat s tím svým a ještě si nezávazně užívat s někým takzvaným „na sex“?

Představuji si, že na toho svého voláte třeba Rendo, už jste spolu oslavili nejedno výročí, víte, že vás miluje a je vám s ním dobře. Taky už se před ním nestydíte vstát z postele a dojít si nahá na toaletu, on vás viděl stříhat si nehty na nohou, ví taky, jak vypadáte pozvracená, a vy jste ho zase na oplátku viděla lámat si rohlík do guláše a čistit si uši.

Na tom, jaký René je, ale jinak vlastně vůbec nezáleží, protože, dílem náhody nebo dohody (občas se takové věci stávají  plánovaně, pro „oživení vztahu“), si začnete s Radimem.  Radim vás, anebo alespoň myšlenka na zakázané ovoce, přitahuje už delší dobu a pokud se neprojeví jako ignorant a nešika, skončíte u něj v posteli několikrát a stanou se z vás milenci.

Radimovi se to s vámi taky bude moc líbit, zvlášť pokud si vzájemně vyložíte karty a domluvíte se tak na pouze sexuálním poslání vašeho vztahu. Překvapuje Vás, jak je to celé nečekaně skvělé a zažíváte vzrušující dobrodružství. Rázem jste majitelkou do nebe sahajícího sebevědomí a několika zbrusu nových podprsenek - připadáte si jako bohyně – a dělíte svoji přízeň mezi dva muže.

Hodně bez sebe jste i z toho, jak vám to lehce prochází, aniž by se o tom kdokoliv dozvěděl.  Najednou je vám jasné, že za všechny tyhle báječné pocity zodpovídá Radim. Toužíte s ním být stále častěji. Dáváte si ze sebe to nejlepší, (na schůzku s ním máte už pedikúru samozřejmě hotovou), a tak se do něj, do toho báječného jiskření s ním, prostě zamilujete.

Je jasné, že René je teď posledním, na koho byste měla náladu, a to nemusí Radim ani dosahovat jeho kvalit. Radim si prostě klidně může nadrobit do jídla, kolem sebe a pod stůl třeba celou bagetu a vy to velkoryse přejdete, dost možná, že to dokonce považujete za roztomilé. A protože cítíte, že už se nemůžete a ani nechcete dál přetvařovat, tak seberete odvahu a  Rendovi o všem povíte. V lepším případě to udělá někdo za vás.

Co se stane potom, vás ani nijak zvlášť nemrzí.  Máte přece Radima. Toho Radima, kterého, kupodivu, na rozdíl od očekávání, vaše volba nijak nerozveselila. A chodit spolu, teď, když už jste konečně volná, s velkou pravděpodobností, nezačnete. On se do vás totiž, k vašemu překvapení, nezamiloval. A brzy s ním přestanete spát, protože budete mít pocit, že vás využívá –  zatímco on nechápe, o co vám jde, využíval vás přece i předtím a nijak vám to nevadilo…

A tak jste bez přítele i bez milence, bohatší o nové zážitky a spodní prádlo, a můžete začít znovu.  A pokud se takového konce předem děsíte, tak to radši ani nezkoušejte, a jestli mi nevěříte, tak si s Radimem něco začněte. Jeho telefon si ještě pamatuji. 

Lucie

Milá Lucie, ze života, pravdivé, super napsané. Ale to číslo na Radima jsem pro jistotu nezveřejnila.... :o))) Díky, moc se Ti to povedlo. :o)))

Reklama