Další příspěvek je od dnešní oslavenkyně, dvojnásobné maminky s nickem Milea. Přečtěte si, jak probíhaly její cesty do porodnice. Není to zas tak dávno. Posílá i fotky svých dítek těsně po narození.

Zdravím vás všechny moc pěkně:)

Moje první cesta do porodnice se odehrála brzy ráno v pátek, to jsem netušila, že RODÍM. Cestu navrhl přítel, protože se mu nezdálo moje noční funění. Jeli jsme autem asi 10minut do místní porodnice. Tašku jsem měla sbalenou dříve, tu vzal přítel do ruky, byl únor, zima, plískanice, stačilo mi bohatě tahat těžký „batoh“ před sebou. Termín byl přesný, jen mi vypadlo z hlavy, že se to už děje. Nebylo mi vůbec dobře. Přítel se snažil být v pohodě.

U druhé cesty to bylo trochu jinak.  Byla hezká listopadová středa. Přítel mě odvezl ve středu ráno na půl devátou na vyšetření na pásy do nemocnice. Pak jsem měla jít na vyšetření k mé doktorce. Ale už ráno jsem cítila příznaky - hlavně stahy, že dnes ještě porodím, to bylo 5 dní před termínem. A já si moc přála porodit dříve, nejlépe v den mých narozenin a když ne, tak následující! Řekla jsem sestře na pásech o stazích. Ke své doktorce jsem už ani nemusela chodit. Po vyšetření mladým doktorem si mě opravdu nechali v porodnici, mezitím mi přítel dovezl tašku. Prvního syna, byly mu necelé dva roky, musel dát narychlo k tetě na hlídání, měla naštěstí volno a odjel do práce.

Vždy se něco dá opomenout vzít do tašky. U prvního jsem potřebovala víc vložek a u druhého mi dovezl pak více plen pro miminko a holítko:). Bylo fajn, že byly pro miminka věcičky i látkové pleny k dispozici a nemuselo se to vozit domů na vyprání.

 Obou porodů se zúčastnil tatínek dětí. O dětech se dá psát toho spoustu, ale to někdy jindy....

 Přeji všem moc hezký den, mám totiž dnes narozeniny a zítra slaví můj druhý syn své již 6.narozeniny!!!

 Milea :))

 P.S. Připojuji fotografie dítek pár hodin po narození.

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

oliver

První dítko Oliver

adam

Druhé dítko Adam

____________________

Hodně štěstííí, zdravííí, hodně štěstííí, zdravííí, hóóódně štěstí, milá Mileo (a Adámku), hodně štěstííí, zdravííí :) (A Oliverkovi taky)
Saša

Téma dnešního dne: Cesta do porodnice

  • Popište nám vaši cestu do porodnice
  • Jak tu první, tak tu druhou, třetí, čtvrtou, pátou…
  • Jela jste sanitkou, autem, vlakem nebo autobusem?
  • Sama, s manželem, s maminkou či se sousedem?
  • Jela jste na poslední chvíli nebo s předstihem?
  • Byla jste poprvé nervózní?
  • Nebo byl nervóznější vás partner?
  • Probíhala cesta v klidu nebo chaosu?
  • Měla jste všechno náležitě přichystáno, nebo jste v porodnici zjistila, kolik věcí vám v tašce chybí?

O cestě do porodnice pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z maminek, ať už současných nebo budoucích, odměníme pěkným dárkem: Dětskou kosmetikou Johnson´s baby

darek

Reklama