Soudě podle toho, jak je tu dneska mrtvo, jste si asi dneska prodloužily víkend. Je vám přáno! Přesto se sešlo několik hezkých i hezky drsných vyprávění o chvíli, která dřív pro ženy bývala vyvrcholením veškerého životního snažení. Cha!

Když se podívám na anketu, je to tady docela vyrovnané, přece jenom ale vedou romantičky, které si přejí být žádány s kyticí a prstenem. Ovšem potěšily mne i ty čtyři, které se přihlásily k možnosti „jako v Pirátech z Karibiku". Kdo viděl, ví. :-)))
Dnešní dárek za příspěvek posílám Angel za pěkný příběh o žádání o ruku nadvakrát. Nejvíc mě dostalo, že nelenil, obrátil se na podpatku a frčel vyměnit prsten, aby se milostivé slečně líbil. :-))) To je muž činu. Takže Angel dostane pro toho svého sportovce pánský deodorant Rexona Sport instinct. Ať vám hezky voní. A nezapomeňte na nás s těmi fotkami ze svatby!

Připomínám, že ještě do zítřejšího rána můžete TADY soutěžit o mycí pěnu na intimní partie. A taky se přihlašujte SEM do piškvorkového turnaje. Piškvorky jsou bomba už od dětských let, no ne? Aspoň mě tedy vždycky bavily. Mějte se fajn a zachovejte nám svou přízeň!

 

Reklama