Je tu konec tématu, ve kterém jste se převtělovaly do zvířat. Hodně čtenářek si přálo výt domácím mazlíčkem. Kterou z přispěvatelek jsem ale nakonec vybral a ocenil dárkem?

Vyhlašuji konec dnešnímu tématu, milé čtenářky!

Rozloučím se fotkou, kterou jsem kdysi pořídil v brněnské zoo.

prdelky

Nejvíc mě dnes pobavil tento příspěvek...

Tak dnešní dárek posílám jeho autorce, čtenářce...

  • Peggy89

GRATULUJI!
Dárek - stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti - dostanete poštou asi do tří týdnů.


Zítra už se můžete těšit na Danu Haklovou a její bylinkové téma. Já se pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek dne, ať už v jakékoli kůži!


obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama