Po celodenní honičce v práci jsem už sotva pletla nohama  a cítila jsem, jak mi veškerá energie mizí někde ve víru všech činností a myšlenkách, co ještě musím zařídit, když vtom mi přišla sms od přítele, ať  přijedu z práce rovnou domů. Snažila jsem se mu tento návrh vymluvit s tím, že ještě musím navštívit maminku a nakoupit.

Byl však neoblomný a já už neměla sílu se dohadovat. Souhlasila jsem tedy a z plně obsazeného autobusu s totálně vydýchaným vzduchem jsem se ubírala domů.

 

Představa pěnivé koupele mě popoháněla vpřed a těšila jsem se, až uniknu letním slunečním paprskům a horkému vzduchu.

 

Jaké bylo mé překvapení, když jsem strčila klíč do zámku a zjistila, že je zamčeno a přítel nikde. Nejdříve jsem cítila trochu vztek. Proč chtěl, abych přišla domů, když tu teď není??

Ale na druhou stranu jsem hned v předsíni odkopla boty do kouta, šla si napustit vanu s voňavým olejíčkem a vysvlékla se.

 

Po relaxační koupeli jsem na sebe natáhla lehoučké šatičky a hodlala se natáhnout  na gauči a poslouchat příjemnou hudbu – prostě pohoda..

 

Vtom slyším klíče v zámku a přítel ve dveřích s tajemným výrazem mi sděluje, ať si nelehám, že musíme zajet na chatu vypomoci rodičům. Nechápala jsem sice, proč zrovna v týdnu tráví čas na chatě a proč potřebují nutně pomoc zrovna teď, když jsem se uvelebovala v křesílku. Odevzdaně a bez nadšení jsem následovala přítele, který měl stále zvláštně tajemný výraz.

Na příjezdové cestě, ještě než jsme dojeli k chatě, mi však sdělil, že pro mě má překvapení.

Vzal mi něžně hlavu do dlaní a odkudsi vyndaným šátkem mi zavázal oči.

 

Vystoupili jsme z auta a přítel mě vedl k chatě. Posadil mě na lavičku a začal něžně líbat na tvář, rty, do vlasů a na šíji, kde ví, že mě to přivádí k šílenství. Vzal mě do náručí a odnášel do chaty. Byla jsem už velmi vzrušená a mé vzrušení ještě násobila ta nevědomost, kde přesně se nacházím. Když mě přítel postavil na zem a rozvázal oči, byli jsme v ložnici vyzdobené mnoha kyticemi růží a několika svíčkami, které příjemně voněly.

 

Postel byla také poseta několika okvětními lístky a vše působilo  romanticky, že jsem si připadla jako v nějakém americkém filmu.

Přítel mě něžně položil na postel a jemně mi šátkem přivázal ruce k pelesti postele a začal si se mnou pomalu hrát. Připravenou šlehačkou ozdobil mé poklady, které jsou jen a jen jeho. Když si vychutnával čepičku šlehačky na mých ňadrech, byla jsem na pokraji blaha a chtěla jsem, abychom byli jedno tělo, ale přítel byl neoblomný a ani mému toužebnému naléhání  nepodlehl. Zápasila jsem s velkou touhou a svázanýma rukama. Vzdychala jsem vzrušením a na příteli jsem viděla, že už také dlouho nevydrží.

 

Rozvázal mi ruce a já se ho mohla konečně dotknout a také si pohrát s jeho ztopořeným mužstvím.

Vstoupil do mě něžně, ale celý a naše milování bylo bouřlivé plné milostných vyznání a vyvrcholení s pocitem naprostého blaha. Když jsme v obětí usínali, přítel mi zašeptal do ucha: "Miláčku, přeji ti krásné narozeniny.“  (já na ně totiž úplně zapomněla...)

 

 

Poznámka redakce.
Přibližně do dvou hodin odpoledne budou soutěžní příspěvky vycházet. Poté najdete na hlavní straně článek s anketou a budete moci dát svůj hlas té povídce, která se Vám líbila nejvíce. 

 

Reklama