Vztahy

Miláčku, přeji ti krásné narozeniny... Příspěvek číslo 10.

Po celodenní honičce v práci jsem už sotva pletla nohama  a cítila jsem, jak mi veškerá energie mizí někde ve víru všech činností a myšlenkách, co ještě musím zařídit, když vtom mi přišla sms od přítele, ať  přijedu z práce rovnou domů. Snažila jsem se mu tento návrh vymluvit s tím, že ještě musím navštívit maminku a nakoupit.

Byl však neoblomný a já už neměla sílu se dohadovat. Souhlasila jsem tedy a z plně obsazeného autobusu s totálně vydýchaným vzduchem jsem se ubírala domů.

 

Představa pěnivé koupele mě popoháněla vpřed a těšila jsem se, až uniknu letním slunečním paprskům a horkému vzduchu.

 

Jaké bylo mé překvapení, když jsem strčila klíč do zámku a zjistila, že je zamčeno a přítel nikde. Nejdříve jsem cítila trochu vztek. Proč chtěl, abych přišla domů, když tu teď není??

Ale na druhou stranu jsem hned v předsíni odkopla boty do kouta, šla si napustit vanu s voňavým olejíčkem a vysvlékla se.

 

Po relaxační koupeli jsem na sebe natáhla lehoučké šatičky a hodlala se natáhnout  na gauči a poslouchat příjemnou hudbu – prostě pohoda..

 

Vtom slyším klíče v zámku a přítel ve dveřích s tajemným výrazem mi sděluje, ať si nelehám, že musíme zajet na chatu vypomoci rodičům. Nechápala jsem sice, proč zrovna v týdnu tráví čas na chatě a proč potřebují nutně pomoc zrovna teď, když jsem se uvelebovala v křesílku. Odevzdaně a bez nadšení jsem následovala přítele, který měl stále zvláštně tajemný výraz.

Na příjezdové cestě, ještě než jsme dojeli k chatě, mi však sdělil, že pro mě má překvapení.

Vzal mi něžně hlavu do dlaní a odkudsi vyndaným šátkem mi zavázal oči.

 

Vystoupili jsme z auta a přítel mě vedl k chatě. Posadil mě na lavičku a začal něžně líbat na tvář, rty, do vlasů a na šíji, kde ví, že mě to přivádí k šílenství. Vzal mě do náručí a odnášel do chaty. Byla jsem už velmi vzrušená a mé vzrušení ještě násobila ta nevědomost, kde přesně se nacházím. Když mě přítel postavil na zem a rozvázal oči, byli jsme v ložnici vyzdobené mnoha kyticemi růží a několika svíčkami, které příjemně voněly.

 

Postel byla také poseta několika okvětními lístky a vše působilo  romanticky, že jsem si připadla jako v nějakém americkém filmu.

Přítel mě něžně položil na postel a jemně mi šátkem přivázal ruce k pelesti postele a začal si se mnou pomalu hrát. Připravenou šlehačkou ozdobil mé poklady, které jsou jen a jen jeho. Když si vychutnával čepičku šlehačky na mých ňadrech, byla jsem na pokraji blaha a chtěla jsem, abychom byli jedno tělo, ale přítel byl neoblomný a ani mému toužebnému naléhání  nepodlehl. Zápasila jsem s velkou touhou a svázanýma rukama. Vzdychala jsem vzrušením a na příteli jsem viděla, že už také dlouho nevydrží.

 

Rozvázal mi ruce a já se ho mohla konečně dotknout a také si pohrát s jeho ztopořeným mužstvím.

Vstoupil do mě něžně, ale celý a naše milování bylo bouřlivé plné milostných vyznání a vyvrcholení s pocitem naprostého blaha. Když jsme v obětí usínali, přítel mi zašeptal do ucha: "Miláčku, přeji ti krásné narozeniny.“  (já na ně totiž úplně zapomněla...)

 

 

Poznámka redakce.
Přibližně do dvou hodin odpoledne budou soutěžní příspěvky vycházet. Poté najdete na hlavní straně článek s anketou a budete moci dát svůj hlas té povídce, která se Vám líbila nejvíce. 

 

   
26.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. [13] bejby [*]

  To jsi byla pěkně upatlana z te šlehačky

  superkarma: 0 27.08.2005, 13:56:49
 2. avatar
  [11] Boubel [*]

  kemy:kritika bejt musí,aby se pisatelé poučili ze svých chyb.Když si některý ty nesrovnalosti v těch příbězích přečtu,tak mi to nedá,abych nezareagovala.No nezlob se na mě,ale zapálený svíčky na chatě,kam se teprve přijede...Chápu,mohl si to nachystat dopředu,ale to potom nemá žádnou zodpovědnost.Nebo v Rose na kolejích.Jak se můžou procházet po louce,vzápětí sedí na židli,kde jí dřevění nohy,pak výjde ven před chatu a ve finále jdou zpátky vysokou trávou.To nemá logiku.A takových věcí je tam plno.Vždyť ty diskuse tam jsou proto,aby člověk mohl říct co si myslí.Když už něco píšu,tak ať to má hlavu a patu.To je jako kdybych napsala detektivku,kde někoho zabijou a on se na konci objeví živej a zdravej.Ale myslím to v dobrým,aby sis nemyslela že tě napadám.Jen jsem holt náročnej čtenář.

  superkarma: 0 26.08.2005, 16:25:01
 3. avatar
  [10] kemy [*]

  u každýho příSpěvku samozřejmě

  superkarma: 0 26.08.2005, 16:00:00
 4. avatar
  [9] kemy [*]

  kritika, kritika!
  by mě zajímalo, kolik z těch, co skoro u každýho přípěvku, maj ňáký připomínky, ňákou obstojnou napsalo!

  superkarma: 0 26.08.2005, 15:59:25
 5. avatar
  [8] Boubel [*]

  Červená knihovna a pohádka k tomu.Zřejmě mají přítelovi rodiče dobrou pojistku v případě požáru,protože jinak si ty zapálený svíčky ihned po příjezdu nedokážu vysvětlit.Samozřejmě je tu možnost samovznícení,ale to se mi nezdá.A zapomenout na vlastní narozeniny,tak to už je moc.To se buď probrala z kómatu nebo byla fakt tak unavená...Ale v tom případě bych se na nějakou chatu vyprdla a šla se pořádně vyspat.

  superkarma: 0 26.08.2005, 15:28:26
 6. avatar
  [7] Aja [*]

  Simba: A nebylo to v Tatrách?

  superkarma: 0 26.08.2005, 14:17:59
 7. avatar
  [6] Simba [*]

  Aja: nejspíš skřítci :))

  ježiš, šlehačka ale děsně lepí...

  superkarma: 0 26.08.2005, 14:06:18
 8. [5] Radka JS [*]

  Chjo.. Kdyby tak všichni muži byli takoví romantici! Alespoň někdy!
  Jednoho znám, ale nejni můj...

  superkarma: 0 26.08.2005, 14:03:06
 9. avatar
  [4] Salazarka Zmijozelová [*]

  šlehačkou ozdobil mé poklady.... to mě teda přijde hrozně směšný, poklady....

  superkarma: 0 26.08.2005, 13:56:16
 10. avatar
  [3] Aja [*]

  A ty svíčky zapálil kdo a kdy?

  superkarma: 0 26.08.2005, 13:55:01
 11. [2] Januše [*]

  moc hezké, úplně se vidím na jejím místě. Taky bych chtěla zažít takové narozeniny.

  superkarma: 0 26.08.2005, 13:54:44
 12. avatar
  [1] evita_ij [*]

  to byla ale krásná oslava!!!!! To se mi nemůže nikdy stát....nemáme chatu!

  superkarma: 0 26.08.2005, 13:53:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme