Domácnost

Miky si rád troufá na větší

Milá redakce,

náš zvířecí miláček má těch zlozvyků víc než dost. Jedním z těch nejhustějších je ten, že vyvolává rvačky s velikými psy. On sám je přerostlý yorkšír, přesněji a pravděpodobně je to australský silki teriér. Již několikrát obtěžoval robustné rasy psů, zlobil jejich mláďata a mámy mu daly co proto... Jednou se doga utrhla z řetězu a vrhla se na Mikyho. Než přiběhla jeho majitelka byla z našeho Mikáče jen uslintaná plyšová koule. Dcera jí Mikyho vyrvala z tlamy a v úmyslu zachránit mu život jej vyhodila na nejbližší auto. Sama přitom spadla a na ní ta doga. No, situace skoro o život !

Vše dobře dopadlo, Miky byl moc hodný akorát do druhého dne. Pak začalo vše nanovo. Pokud jej někdo nevidí a jen slyší, myslí si, že je to vlčák, tak silný je jeho štěkot.

Dalším ze zlozvyků je noční putování. Chodí od postele k posteli a kňučí ,aby byl vyzvednut do postele. Tam si lehne do nohou, tlapkou si na sebe přitáhne deku. Poleží půlhodinu a jde k dalšímu členu rodiny. Dříve na postel vyskočil, ale dnes jako 10 letý senior chce vysazovat. Jenomže on se pořád dělá kolečko .Já jej párkrát okřikla, tak zalezl pod postel a dal pokoj. Kdo se nechá zneužít, jeho věc. Ráno je  pejsek vyspinkaný " dorůžova", my ostatní na sebe vrčíme a slibujeme mu , že večer půjde spát do sklepa do boudičky ke kočce !

hezký den, hav , hav...

lalica

PS přikládám pár fotek našeho " zlobivého " pejska".

miky

miky

miky

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Dnes si povídáme o zvířecích zlozvycích a závislostech. Má, nebo měl, některý zvířecí člen vaší domácnosti nějaký zlozvyk? A jaký? Podařilo se vám ho nakonec tomuto zlozvyku odnaučit? Svoje zážitky, zkušenosti a příběhy, které můžete doplnit také fotkou svých miláčků, posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a odpoledne vybereme jeden, jehož autorka dostane odměnu.

   
12.05.2010 - Zvířátka - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] enka1 [*]

  Odemětobě — #2 Sml22teď mě čeká "chování" tchýniny schitzu.Má ji jako mimino a ne jako psa,když se jí nechce ťapkat, tak ji nosí.......Sml28

  superkarma: 0 12.05.2010, 11:07:42
 2. avatar
  [3] femme [*]

  Odemětobě — #2  pod to se podepisuju Sml67 Sml22 měli jsme bordinu a tihle psí prckové mě dost vytáčeli Sml22 

  superkarma: 0 12.05.2010, 10:53:47
 3. avatar
  [2] Odemětobě [*]

  A není sám,takových psů potkávám denně několik. Mám psa,který má jorkšíra tak na dvě kousnutí. Ale nevšímá si jiných psů,pokud na něj ten dotyčný nevystartuje. Majitelé to řeší tím,že svého miláčka vezmou do náruče, tím ho zvednou nad jiného psa, ten malý pes má pocit nadřazenosti a příště řve na velkého psa znovu. Jenže to majitelé malých psů neradi slyší. Druhá věc je, že si lidi myslí, že každý pes je nadšený,že jejich pes si s ním chce hrát. Můj pes je vždy na vodítku, na ulici i s náhubkem. Pokud majitele psa upozorním,že náš si nehraje ale rve se,tak se cítí dotčení, že si s jejich miláčkem ten náš nebude hrát. My lidi jsme se snad zbláznili, zvířata nekriticky milujeme, děláme si z nich kamarády a zapomínáme na hierarchii.

  1. na komentář reaguje femme — #3
  2. na komentář reaguje enka1 — #4
  superkarma: 0 12.05.2010, 10:10:42
 4. avatar
  [1] enka1 [*]

  Celá bráchova čivavaSml22

  superkarma: 0 12.05.2010, 09:27:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme