Děkujeme za první čtenářský příspěvek na dnenší mazlíčkové téma. Napsala nám ho a fotografiemei svého mazlíčka doplniela čtenářka s nickem lalica

Milí mazlíčkomilové/ milky/, samozřejmě, že Miky dostává dárky. Z každé cesty mu přivezeme nějakou drobnost na zub nebo na hraní. I když  je už psí senior a má 10 let, rád si hraje s  plyšáky a vždycky je nosí svým oblíbencům na přivítání. Miluje botičky  a sandály z bůvolí kůže.

V poslední době je problém je sehnat , asi si to ti chlupáči mezi sebou vyštěkali a botky prostě nejsou. Už se po nich rozhlížím, abych mu na Vánoce kompletně " vyměnila" botník. Ty co má jsou ožrané, ožižlané , rozplizlé a vysušené jako tresky.

miki

Miky dostává i šátky na krk, ty poslouží pak na Silvestra místo špuntů do uší. Petard a ohňostrojů se ten náš přerostlý yorkšírek moc bojí. Na letošní Vánoce mu plánujeme pořídit apartní kožíšek,, botky na všechny 4 tlapky jsme s dcerou  vypustily, protože manžel odmítá chodit venčit obutého psa.

miki

K dárkům patří i nový pelech, , protože ze starého " vyrostl ". Já mu ještě přidám pytlík kočičích granulí, protože každý den venku okupuje Čertovu misku a co najde, je jeho!

miki

Už se všichni těšíme na Ježíška. Myslím, že i Miky něco tuší a doráží na šatní skříń, kde mám ty jeho dárky ukryty.......

lalica

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Děkuji za bohatou inspiraci, co koupit na Vánoce našemu Alwinovi. Asi to také bude pelíšek a něco na zoubek...

Co koupíte svému domácímu mazlíčkovi vy, milé ženy-in? Máte doma kočku, psa nebo jiné zvířítko? Kupujete mu také dárky? Při jakých příležitostech? Balíte je do ozdobného papíru? Necháváte je hledat a pak rozbalovat? Máte nějakou inspiraci na dárky pro domácí mazlíčky? Tak nám napište a podělte se s námi nejen o tipy, ale třeba i o dárkové příhody.

redakce@zena-in.cz

Reklama