Vánoce jsou za dveřmi, ale ještě předtím nás čeká jedna krásná událost - Mikuláš. Dovolte nám tedy, abychom Vás pozvali jménem Konta BARIÉRY a celé Nadace Charty 77 na Mikulášský charitativní bazar, který se uskuteční 5. 12. od 12.00 do 18.00 v Pražské křižovatce.

V průběhu odpoledne se můžete těšit na hudební vystoupení, zpívání koled nebo slavné osobnosti, které projekt na místě podpoří. Zapomenout samozřejmě nemůžeme ani na ty nejmeší. Pro ně bude od 16.00 připravena bohatá Mikulášská nadílka. Tak neváhejte a přijďte se podívat, nakoupit vánoční dárečky a zažít tu pravou předvánoční atmosféru.

Mikulášský charitativní bazar - AKCE PRO DOBROU VĚC!

KDY: 5. 12. 2009, od 12.00 do 18.00 hodin
KDE: Pražská křižovatka (Zlatá ulice, vstup z Liliové ulice, Praha 1)

Zaštiťující organizace: Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, Nadace Charty 77, Člověk v tísni, Výbor dobré vůle, Nadační fond Českého rozhlasu, Mamma Help, Inka, Helppes, Domov sv. Karla Boromejského, Mathilda, Čajomír a Nadační fond Slunce pro všechny.

VIP účastníci akce: Eva Holubová (moderátor), Dagmar Havlová, Václav Havel, Jan Potměšil, Kateřina Hrachovcová, Aleš Cibulka a další známé osobnosti.

Půjdete se podívat?

Reklama