Styl

Mikina pro Keňu

Přineste starou mikinu a novou máte za půlku. Podpořte dobrou věc!

TIMEOUT - to není jen kalifornská móda, to je celkový pohled na svět a na dění kolem nás. Ve dnech od 23. 3. do 4. 4. bude ve všech originálních obchodech TIMEOUT probíhat tradiční charitativní akce MIKINA. Pomalu se blíží jaro, a to přímo vybízí k pořádnému průvanu ve vašem šatníku. Mikin přeci není nikdy dost. Jsou pohodlné, mladistvé a můžete je nosit prakticky pořád. Ve volném čase, do školy, do práce, na sport. Nová kolekce TIMEOUT nabízí široký výběr pro pány i dámy. Vybírat můžete z různých barev a provedení.

timeout

A o co vlastně v akci MIKINA půjde? Přinesete do kterékoli prodejny TIMEOUT některou ze svých starších mikin a můžete si hned pořídit novou za poloviční cenu! Nejen že si uděláte radost novým kouskem, ale zároveň pomůžete dobré věci. Darované mikiny totiž poputují prostřednictvím nadačního fondu Lejly Abbasové Asante Kenya dětem do Keni. Asante Kenya zprostředkovává pomoc projektům v Keni zabývajících se vzděláváním a podporou dětí s těžkými životními osudy. Tyto děti žijí na hranici absolutní bídy nebo jsou nakaženy virem HIV. Více informací o projektech nadačního fondu Asante Kenya naleznete na www.asantekenya.org a facebooku.

V loňském roce se tímto způsobem vybralo 6 tisíc mikin. Tak prohrabte skříně a hurá na nákupy!

   
21.03.2011 - Móda - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] malvina [*]

  Jabpet — #3 mně se  líbi   taky ta  zelenkavá,  je  moc hezká. Ale  jak se   znám,  přijdu  do krámku "TimeOut" a budou tam  mít jen mikiny ve velikosti 34,36 a  to v  barvě  okrová, růžová....... nebo podobné variace.

  superkarma: 0 31.03.2011, 11:28:08
 2. avatar
  [4] malvina [*]

  já letěla předloni  do  obchodu , DK,kde  nabízeli   podobnou akci.  Přinesla  jsem 2  starší mikiny.... a  novou  mikinu jsem  si nekoupila.Cena   nové   mikiny v " budíku"  tedy v  butiqu byla  po  slevě 2450 kč.  Funny  joke.

  superkarma: 0 31.03.2011, 11:20:26
 3. avatar
  [3] Jabpet [*]

  ano, může to být jakákoliv mikina, na značce nezáleží.

  Bohužel ale musím dát za pravdu JankaAnně, včera jsem byla v Timeoutu a bohužel všechny mikiny děs a hrůza Sml22 a já už se tak těšila na tu zelenkavou (vyobrazenou výše) a měla připravené docela dvě pěkné mikiny, že jim tam za tu jednu ty dvě nechám Sml80  Stejně starší oblečení dávám na charitu, tak je dostane někdo jiný......

  1. na komentář reaguje malvina — #5
  superkarma: 0 26.03.2011, 12:02:32
 4. [2] Simona Fialová [*]

  kteroukoliv mikinu nebo timeout? díky za odpověď

  superkarma: 0 22.03.2011, 20:52:00
 5. avatar
  [1] JankaAnna [*]

  je to fajn a záslužná věc, to je bez diskuse. Jen jediný problém. Dnes večer se po 21hodině ze všech prodejen stáhne běžný sortiment (tedy minimálně všechny mikiny) a do regálů a na ramínka se dají mikiny zákazníkem poněku (a to dost znatelně) méně žádané. Už jsem to tak zaznamenala po dva roky zpět. Uvidíme zítra. Mám nachystané dvě mikiny, které nenosím, neb jsou mi krátké... ale pokud nebude za co je vyměnit s doplacením, opět (a to bude už po 3tí) do toho nejdu. Škoda jen, že se k výprodeji pasivních kusů zneužívá taková akce. 

  Nicméně, kdo chceme třeba právě Keni pomoct, našli jsme si jiný způsob:) a to i bez podpory průvanu ležáků u TO.

  superkarma: 0 22.03.2011, 20:47:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme