Děkujeme za další zkušenost s koupí podprsenky. Podělila se o ně s námi čtenářka s nickem Anime Otaku

Zdravím! S podprsenkami mám taky hodně zážitků. Jelikož ve dvanácti jsem měla solidní Béčka a teď se můj hrudník honosí velikostí 80/85 E/F, podle typu prádla. Moje první podprsenka mi vydržela asi tak dva měsíce, než jsem potřebovala větší. Pamatuji si ji dodnes, bylo to takové béžové nic po mojí sestře.

Pak to šlo rychle, během roku jsem vystřídala další velikosti (hodně se mi měnil i obvod) a zakotvila jsem na velikosti 70B. Pár roků bylo všechno OK, ale pak začaly moje časté migrény a neustálá bolest hlavy. Obíhala jsem doktory, jednoho za druhým a nikdo nic nenašel. Celé tři roky od 15 do 18 let mě to trápilo. Pomohl mi až přechod od dětské lékařky k obvoďačce pro dospělé.

Když jsem se jí svěřila se svými problémy tak mi řekla, že se nediví, když se mi ramínka zařezávají do ramen. Vyměnila jsem velikost, tentokrát na 100C, na radu českých prodavaček (jiné velikosti neměly) tak jsem chodila pár let v těch obludných stanech.

Pak jsem jednou u babičky narazila na výbornou prodavačku prádla, na první pohled poznala, že jsem spíš 80E. Od té doby jsem začala vypadat jako mladá žena a ne jako moje babička s prsy na břiše. A taky si nenechám od prodavaček nechat nakecat takové bludy jako že 80E se nevyrábí, nebo že jsou jenom jako kojící příšerné modely.

Takže teď hledám obchod, kde by měli i mou velikost. Ale snad se blýská na lepší časy, nedávno jsem na velikost 80E našla i v Tescu, sice mi nepadla tvarováním košíčků, ale je to začátek...

Anime Otaku

Držím vám palce, ať konečně najdete tu pravou, která sedne stoprocentně

Reklama