Vánoce se blíží a čekání na Ježíška je pro děti nekonečné. Přijďte s nimi proto v sobotu 13. prosince do Obchodního centra Letňany, kde si užijí zábavný program s dovádivou rodinnou kapelou Pískomil se vrací, z Praštěných pohádek jim bude číst zpěvák Michal Malátný.

Připraveny jsou i dvě hrané pohádky nazvané Medvídkovo zimní překvapení a Dopis Ježíškovi. Michal Malátný je známý jako zpěvák a zakladetel skupiny Chinaski, tentokrát však bude číst dětem z Praštěných pohádek Ludvíka Aškenazyho. Po Autopohádkách, vydaných téměř před deseti lety, jsou tyto pohádky dalším svěžím dílkem pro děti, s výrazným autorským a interpretačním rukopisem Michala Malátného.

Rodinná hudební parta Pískomil se vrací předvede pořádnou porci rokenrolu pro kluky a holky. Z cestovního kufru svého nového alba Buďte první komu se to líbí Pískomil trousí neuvěřitelné, zhudebnělé příběhy pro nezdolné mlsouny čokolády, pro neklidné noční spáče, pro veverušku z Doby ledové a dokonce i pro tajné vyžírky všech ledniček světových kuchyní. V OC Letňany zahraje pidipiskodvojka Kyti a Ondik, kteří se na děti už moc těší!

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

15:00 Divadelní představení pro děti: Medvídkovo zimní překvapení
16:00 - 18:00 Matyáš Trnka a Malý Alenáš (prezentace na iPadech)
16:00 Čtení pohádek Ludvíka Aškenazyho zpěvákem Michalem Malátným (Chinaski)
16:50 vystoupení kapela Pískomil se vrací
18:10 Divadelní představení pro děti: Dopis Ježíškovi

sda

 

Reklama