Novinky

Michal Hrůza a Vojta Kotek spojili síly a postavili Sněhuláka

Michal Hrůza představuje již čtvrtý singl z desky Den, který je vyloženě vánoční. jmenuje se Sněhulák a vznikl na motivy obrázku, který nakreslila Hrůzova dcera. Song se nyní dočkal i klipu pod režisérským dohledem Vojty Kotka.

Pro Michala je to vůbec první „zimní“ skladba, ale už po prvním poslechu je jasné, že se jedná o další silnou píseň s ambicí zařadit se vedle mnoha Michalových hitů. Jeden z nejúspěšnějších autorů současnosti opět dokazuje, že umí zachytit kouzlo okamžiku, čistotu, radost,  intimní atmosféru převést do chytlavého textu a vše podtrhnout citlivou aranží a skvělým zvukem.

\cdsy

„Sněhulákovi“ se dostala hned dvojího grafického ztvárnění. Prvního se ujala Mariana Hrůzová, která ke všem skladbám z alba DEN vytvořil společně s Viktorií Heřmanovou a Emou Zenklovou originální kresby a druhého, více filmového režisér a herec Vojta Kotek. Ten společně s producentem Danielem Strejcem (Zakázané uvolnění) „vdechl“  Sněhulákovi život a natočil videoklip, který překvapí až pohádkově filmovým zpracováním.

„Hned od začátku se mi líbil obraz Sněhuláka připoutaného k zemi pod oknem své vyvolené, nezvratnost jeho osudu, touha a vroucí láska, která ho zákonitě zevnitř spaluje. I když tuší, že cesta do vyhřátého bytu své vysněné ho může stát život, přemýšlí nad tím, jestli by to i tak nestálo za to. I já si někdy jako Sněhulák připadám a myslím, že nejsem sám. A kdy jindy dělat odvážné a osudové kroky, než teď, když zrovna žijeme. My se někdy zdráháme, ale aspoň že Sněhuláci o tom umí snít...!“ říká ke zpracování videoklipu Vojta Kotek.

V hlavní roli Sněhulákovi milé září éterická Anna Linhartová, kterou doplňuje oblíbený televizní a divadelní herec Stanislav Zindulka. V roli rodičů se objevují herci Zuzana Stavná a Petr Vršek. Jejich děti hrají sourozenci Vrškovi. Vedlejší, ale nepřehlédnutelné role, se zhostil také Vojta Kotek.

\sc

Zdroj foto: Facebook

   
16.12.2014 - Redakční novinky - autor: Marta Pušová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Jandywoman [*]

  Mně se to moc líbí Sml67

  superkarma: 0 16.12.2014, 23:01:48
 2. [5] knihovna [*]

  Klip hezky zrežírovaný, dobré obsazení, Kotkovi to moc sluší, dobrý text písně, akorát ta hudba je dost unyláááá

  superkarma: 0 16.12.2014, 14:30:57
 3. avatar
  [4] samecka [*]

  Mně se to moc líbilo,Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 16.12.2014, 11:47:48
 4. avatar
  [3] helikoptera [*]

  Mě se sněhulák moc líbí, i video je povedené :) Super, některé jeho písničky mám moc ráda a tahle mezi ně bude rozhodně patřit Sml67

  superkarma: 0 16.12.2014, 09:30:04
 5. [2] funnka [*]

  já od Hrůzy ještě pěknou písničku neslyšela.Toho teda fakt nemusím

  superkarma: 0 16.12.2014, 09:15:15
 6. avatar
  [1] Renda123 [*]

  Pěkné video moc se mě líbí Sml16

  superkarma: 0 16.12.2014, 09:11:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme