Michaelu Ochotskou jsem zastihla během focení pro jeden módní časopis. Byla jsem zvědavá, jaká Míša asi bude, a musím říct, že je opravdu sympatická, milá, krásná a očividně velmi šťastná, protože to štěstí z ní jen sršelo.

Míše se splnil sen a čeká se svým přítelem prvního potomka. To, že se na mateřství velmi těší, bylo jasné na první pohled. Stále se usmívala a něžně si hladila bříško, které sice ještě není úplně veliké, ale již je na ní těhotenství znát, tedy pokud se na ni člověk zaměří. :-) Když jsem začala přemýšlet nad naším rozhovorem, téma bylo jasné ihned…

sa

Míšo, jako nastávající mamince, jak se ti daří?
Daří se mi velice dobře, děkuji. Cítím se skvěle a takové těhotenství, jako mám já, bych přála každé ženě.

Takže nějaké ranní nevolnosti tě netrápí?
Už ne, byly na začátku, když jsem ještě nevěděla, že čekám miminko. Vždy jsem to sváděla na různě věci, špatné jídlo, nevyspalost... Nevolnosti nebyly až tak nápadné, tak mě ani nenapadlo spojit si to s těhotenstvím. Teď už je ale vše v pořádku.

Když jsi viděla těhotenský test, bylo to pro tebe překvapení? Bylo miminko plánované?
Miminko jsme s partnerem plánovali už asi rok, ale v dnešní době jsme rádi, že se nám to vůbec podařilo přirozenou cestou, i když za trošku delší dobu. Byli jsme překvapeni moc. Když jsem se dozvěděla od pana doktora, že jsem těhotná, byla jsem moc šťastná, partner taky.

Takže u vás žádné váhání neproběhlo, jako u některých párů, které jsou na vážkách?
Vůbec. My jsme to miminko měli opravdu vysněné, takže jsme byli oba rádi.

A už víš pohlaví miminka?
Ještě to nevíme…

A necháš si to říct?
Necháme si to zjistit určitě. Teď nás čeká s partnerem druhý screening, takže tam si to už necháme říct, abychom mohli začít nakupovat výbavičku a ladit vše do barev, a tak nějak už přemýšlet o jméně.

sad

Chtěla by si více holčičku, nebo chlapečka?
My máme na tohle s partnerem úplně stejný názor, nám je to jedno, hlavně ať je to zdravé.

Při výběru jména: budeš se držet českých jmen, nebo spíše zvolíš cizí jméno, tak jak je v poslední době v oblibě?
Tím, že s partnerem hodně cestujeme po celém světě, tak určitě budeme volit jméno takové, aby se vyslovilo lehce i v zahraničí, takže určitě nepřipadá v úvahu jméno jako Řehoř. :-) Ale zase nechceme úplně zahraniční jméno, protože přece jen bude vyrůstat v Čechách. Takže jméno budeme volit mezinárodní. Hlavně ho bude mít na celý život, tak budeme muset pořádně přemýšlet, abychom mu ten život nezkazili. :-)

Co porod? Bojíš se?
Nepřemýšlím nad tím. Mirek, můj porodník, říká, ať si to vizualizuji. Že to, co si člověk vysní a věří v to, se splní. Takže já doufám, že si kýchnu a mimino vyjede jako po másle. :-)

Chtěla bys více dětí?
Uvidíme, co s námi udělá to jedno, a pak se rozhodneme. :-) Já bych ale chtěla jako jedináček velkou rodinu, klidně i tři děti, ale ještě nevím, co to obnáší, takže uvidíme...

Já se tě zeptám, hodně se spekuluje, jestli fyzické tresty na dětech jsou dobré, či nikoliv. Já si pamatuji, že jsem úplně vzorné dítko nebyla a občas jsem dostala nějakou tu facku. Jak ty se k tomu stavíš?
Já byla hodné dítě, takže s tím zkušenost ze svého dětství nemám. Ale to se uvidí, až budu máma. Teď ti mužů říct cokoliv, ale v dané situaci se člověk stejně zachová jinak. Nicméně, nemám ráda žádné násilí ani fyzické tresty, ale dokážu pochopit, že občas nějaké mamince holt ruka ujede. Já doufám, že budeme mít hodné dítě po mně a nebude to rošťák po partnerovi. :-)

sad
Zdroj foto: https://www.facebook.com/michaela.ochotska

Zeptali jsme se vás, co by vás zajímalo o Míše, vybrala jsem dvě otázky, které jsem Míše položila. Jak na ně odpověděla, se můžete podívat níže.

Čtenářský dotaz: „Tak mě by zajímalo, kdo je, krom přítele Rosola, její nejoblíbenější tenista a koho naopak nemusí. A jestli sledovala v hledišti vítězství jejího partnera předminulý týden na turnaji ve Winston Salemu?“
Do Winston Salemu jsem neletěla, protože jsem měla důležitou prohlídku u lékaře, ale samozřejmě jsem finále sledovala v televizi. Létat mi zatím nezakázali, tak možná poletím kluky podpořit na Davis Cup. A kdo patří mezi mé oblíbené tenisty? Na prvním místě je to jednoznačně Lukáš, a pak mam rada Novaka Djokovice, Gaela Monfilse, Davida Ferrera, Grigora Dimitrova... Koho nemusím? Tak takový není. :-)

Čtenářský dotaz: „Mě by zajímalo, jestli chodí cvičit?“
Pravidelně navštěvuji Aquapalace Čestlice, kde se o mě výborně starají. Mám svého trenéra, který mi sestavuje speciální plán. Teď už ale chodím pouze na jógu a plavat.

Míše samozřejmě moc děkuji za příjemný rozhovor a přeji nejen jí, ale i miminku, ať jsou zdraví, šťastní a spokojení.

Čtěte také:

Reklama