Bulvár

Michaela Kuklová: Příště na to půjdu jinak!

S nadsázkou řečeno, herečka Míša Kuklová je už několik let součástí naší rodiny. Je totiž miláčkem naší dcery. Když jsem jí to řekla při domlouvání tohoto rozhovoru, zeptala se mě: „A kolik je dceři let?“ „Dvacet dva,“ odpověděla jsem. „A to ji ještě nepřešlo?“

Nepřešlo a navíc jsem se k ní přidala i já, protože tato herečka se mi prostřednictvím televizní obrazovky líbí čím dál víc. Jaká je asi v reálu? Uvidíme.

mSešly jsme se v kavárně pražského obchodního centra na Andělu, v blízkosti vchodu do kina, takže mě spontánně napadla první otázka: „Kdy jste byla naposledy v kině?“
Naposledy předevčírem, se synem na filmu Rebelka. To je taková roztomilá animovaná komedie, na které jsme byli už podruhé. Ale když se tam v ději královna proměnila v medvěda, tak to mě Romí tahal z kina, že už to nechce vidět.

Tak to jste mě tou odpovědí mile překvapila, já jsem čekala od herců takové to obligátní: „V kině? Tak to si už nepamatuju!“
Za poslední rok jsem šla do kina asi desetkrát, ale předtím? Ani nepamatuju! :) Navíc teď byly prázdniny, které jsem věnovala kultuře a synovi. Doporučuji film Nedotknutelní. Budete se smát i brečet. Tak nádherný film jsem už dlouho neviděla

Děkuji za tip, určitě se na něj vypravím.
Když už jsem u těch filmů a pohádek, díváte se třeba i na ty, ve kterých hrajete?

Spíš výjimečně. Existují věci, které jsem neviděla nikdy. Ani nemám možnost sledovat seriály, tak se nedívám ani na Ordinaci. Občas se podívám na nějaký obraz, ojediněle.

Zmínila jste Ordinaci v růžové zahradě, kde máte roli Ley, takové potvůrky, která jakoby v té své povaze skákala. Chvilku je hodná, chvilku mrcha.
A to je na ní to hezké. Lea, to je asi jedna z nejlepších příležitostí, jakou jsem kdy dostala. Zpočátku byla ta role nalajnovaná hodně černě, i když jakoby pomáhala, vždycky na závěr toho obrazu muselo být vidět, že je to taková ježibababa, která spokojeně přimhouří oči a škodí dál. Ukázalo se, že Lea je nemocná. Když bere prášky, tak je úplně v pohodě, rozvážný, srdečný člověk, ale běda, když ji něco stojí v cestě a ty prášky nebere. Teď zrovna dělá špatné věci pro dobrou věc, ale bude hůř…

lea

Lea Vágnerová v Ordinaci v Růžové zahradě

Prozradíte víc?
Kdepak, nesmím.

Jak dlouho dopředu znáte scénář? A kolik máte na nastudování?
Tak tři neděle? Asi tak.

Setkala jste se někdy na ulici s negativními ohlasy. Jsou totiž lidé, kteří si herce s postavou ztotožní.
Musím to zaklepat, zatím se mi to nestalo, naopak, lidi jsou ke mně moc hodní. Mám pocit, že jsem u lidí zakořenila v dobrém, že mě přijímají, ať hraju cokoliv.

Když tak tady s vámi sedím, tak musím říct, že jste milá a vlídná, stejně jako v pohádkách, kterým bezesporu vévodí princezna Jasněnka. Jak jste se dostala k této krásné pohádkové postavě?
Tak, že jsem potkala na Barrandově Zdeňka Trošku, který na mě z dálky zavolal: „Mišánku, mám pro Tebe roli v pohádce!“ My jsme se znali už z natáčení filmu Poklad hraběte Chamaré, což byla úžasná práce. Tehdy mi bylo 14 nebo 15 let, nějak na přelomu, už si to přesně nepamatuji.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Režisér Zdeněk Troška má dar obsadit herce do rolí, které jim opravdu sedí. Patří k vašim oblíbeným režisérům?
K velmi oblíbeným. S ním jen opravdu krásná práce, kterou si herec vychutná, užije si spoustu legrace.

jasnenka

Princezna Jasněnka

Ona ta celková pohoda při natáčení je pak znát i ve výsledku.
Je. Vzpomínám, že když jsem měla hodně těžké období a na duši mi bylo opravdu špatně, tak jsem tehdy měla možnost shlédnout první sestřih Kameňáku, ještě v pracovní verzi, bez postsynchronu. A mě to na chvíli tak vytrhlo z těch problémů a starostí, které jsem měla, že jsem se smála nahlas. Potřebovala jsem se odreagovat, odpočinout si, a to komedie Zdeňka Trošky rozhodně dovedou.

To je pravda. Já když mám špatnou náladu, nebo je venku sychravo a prší, tak si pouštím trilogii Slunce, seno…
No vidíte.

Pojďme od Zdeňka Trošky k jinému režisérovi a to Vítu Olmerovi, u něhož jste dostala už v roce 1981 první filmovou roli ve filmu Skleněný dům. Pokud dobře počítám, bylo vám tehdy teprve 13 let, takže ve filmovém prostředí se pohybujete už pěknou řádku let. Vy jste chtěla být už jako malá herečkou?
V podstatě od šesté třídy, kdy si filmaři vybírali děti ve škole, natáčení se mi hned zalíbilo a už jsem měla jasno.

Povolání herečky je jistě atraktivní, i když už to není, co to bývalo třeba za filmového studia Barrandov. Herec se dnes musí hodně otáčet, aby získal roli, a to nemluvím o naučení textu, to musí být taky dost náročné.
Všechno se dá naučit. Když jsem třeba nastoupila do Ordinace, nebo do jiného seriálu, první měsíc a půl jsem se musela učit texty pár dní dopředu a denně opakovat. A dnes si ho přečtu a téměř hned umím. A co se týká získávání rolí, osobně pro to nedělám vůbec nic a pořád (ťuk, ťuk, ťuk) to jde.

Vy děláte i dabing, viďte?
Dělám, to je moc příjemná práce. Člověk se nemusí malovat, sedí v teple, dívá se na film, samá pozitiva.(smích)

Existuje ve filmu hranice, kterou byste nepřekročila?
Nahotu a choulostivé scény mi už vzhledem k věku zaplaťpánbu nikdo nabízet nebude, ale dřív jsem kvůli natáčení podstoupila ledasco. Třeba jsem se koupala i ve čtyřstupňové Vltavě, dělala jsem kolikrát i kaskadérské kousky. Pády, fyzicky náročná natáčení, natáčení ve výškách, se zvířaty... No, dnes už bych se o sebe bála a využila kaskadérů, které jsem dřív odmítala.

Jaké se Vám osobně líbí filmy?
Mně je to úplně jedno, mám to jako s knihami. Děj mě prostě musí vtáhnout a je jedno, zda jde o komedii, detektivku, román, thriller nebo scifi, český nebo zahraniční.

Vystudovala jste pražskou DAMU a poté jste začala hostovat v divadle v Ústí nad Labem a v Činoherním klubu. Letos v létě jste se opět vrátila na divadelní prkna, a to na letní scénu Divadla Artur.
Na divadelní prkna jsem se vrátila dávno, v muzikálu Pokrevní bratři. Pak jsem začala hrát v muzikálech Jack Rozparovač a Tajemství v Kalichu a v zájezdových představeních. Ve splečnosti Artur už hraju o chvilku déle. Letní scéna je jen o tom, že jsme neměli divadelní prázdniny.

vojtek

s Romanem Vojtkem v Jacku Rozparovači

Jako jedna z mála hereček jste se prosadila také za hranicemi České republiky, konkrétně v Německu, kde jste si zahrála v jednom dílu populárního Místa činu. Také jste prý měla hostovat v seriálu Komisař Rex.
Měla, ale místo toho jsem si odletěla do Thajska. Nechtělo se mi to prostě rušit. Já jsem byla tehdy ještě taková zhýčkaná, práce se na mě valila ze všech stran, takže jsem si jí tolik nevážila, no a také jsem měla úplně poprvé letět na exotickou dovolenou, to jsem nemohla zrušit ani kvůli Rexovi. (smích)

Jak na Vás ti zahraniční režiséři přišli?
Režisér Konrad Petzold vystudoval pražskou DAMU a když pak po mnoha letech nemohl najít představitelky hlavních rolí v Německu, jel si vybrat k nám. Ještě při natáčení jsem byla pozvaná na konkurz do role Francouzky Nadine v německo-francouzko-polském koprodukčním snímku Nadin, meine Liebe. Pak jsem se dostala na konkurz do filmu Joint venture, režisér sháněl představitelku také v několika zemích. Po natočení toho filmu už nabídky začaly chodit pravidelně.
Komisaře Rexe dělali Rakušáci a asi mě doporučil Tobias Moretti, hlavní představitel, s jehož bratrem jsem hrála právě ve filmu Joint venture.
Ono když říkáte, že jsem se prosadila, tak to zní pro mě hodně zvláštně, protože já vlastně ani nevím, jestli si mě tam někdo všiml, nebo jsem se nějak prosadila. Třeba v německy mluvících zemích si to neumím vůbec představit, protože tam je velký trh, příval televizních kanálů, těžko zaregistrují, jestli tam proběhne se mnou nějaký seriál, takže s tím prosazením bych byla opatrná. Oproti tomu v Rakousku, zemičce, která je velikostně jako ta naše, tak tam když se objeví ve filmu v hlavní roli nějaká zahraniční herečka, tam by to zaregistrovat mohli. Oni tam tolik těch filmů ani netočí, u nás se natočí dejme tomu 20, u nich tak 5 – 6 do roka, takže by mohli zpozornět: Aha, tady nám někdo leze do rybníku. (smích)

Nicméně do německého rybníčku jste se dostala, to Místo činu jste točila v němčině, Vy umíte tak dobře německy?
Umím. Do tří a půl let jsem vyrůstala v Německu, navíc jedna babička byla rodilá Vídeňačka a druhá se provdala do Německa. Německy jsem ale neuměla, jen trošku jsem rozuměla a mluvila ještě míň. Naučila jsem se v podstatě za tři měsíce při natáčení pohádky o princezně Husopasce. Určitě díky dobrým základům z dětství to šlo rychle.

Dokázala byste žít v jiné zemi než v Čechách?
Nemyslím. Jirka mě svého času přemlouval, ať jdeme žít do Německa, že budu hrát a on mi bude dělat zázemí. Ale o tom jsem vůbec neuvažovala, byť bych vydělávala velmi slušné peníze. Jsem patriot.

Pojďme od práce trochu do soukromí. Se svým, dnes už bývalým partnerem Romanem Holomkem, máte synka Romana, kterému budou v listopadu 4 roky a kterého jste si de facto nadělila ke čtyřicátinám. Jaké to je, být prvně matkou ve čtyřiceti?
To mohu těžko posoudit, jaké to je být matkou ve čtyřiceti, když jsem jí nebyla ve dvaceti. I když v tom věku si vůbec nedokážu představit, že bych měla dítě, protože já sama jsem ještě byla dítě. Myslím, že nejvhodnější věk bude tak po té třicítce. Oproti čtyřiceti získáte ještě deset let navíc a máte šanci se dočkat vnoučat ještě v plné síle (smích)

Necítíte se unavená?
Ne, vůbec ne. Snad jen když potřebuji na něčem soustředěně pracovat a přitom Romík nezavře pusu, stále se na něco ptá a něco komentuje. Večer jsem pak vděčná za trochu ticha. Naopak v tomto věku mi mateřství přijde výborné v tom, že nejen, že máte ještě dostatek síly, ale máte také nadhled, životní zkušenosti, už vím, co bych chtěla svému dítěti předat, nebo čeho se naopak vyvarovat. Samozřejmě nevím, jestli to vyjde podle mých představ, nikdo z nás nemá patent na rozum, na rodičovství, ale doufám, že to dělám dobře, protože o životě, a hlavně následcích, už přece jen něco vím.

sesynem

se synem Románkem

Míšo, asi pochopíte, na co teď narážím, ale je v herecké branži těžší udržet rodinu než třeba dejme tomu u ženy, která je prodavačkou. Já to totiž nechápu, jste známá herečka, k tomu milá, hezká a zase prý sama. To si snad ani nezasloužíte.
(smích)
Anebo zasloužím, anebo ještě lépe - v dobrém slova smyslu zasloužím. Musím říct, že teď jsem právě ve fázi nadšení, i když nevím, jak dlouho mi to vydrží. Ale snad poprvé v životě dělám věci tak, jak jenom já chci. Rozhoduji sama o sobě, bez nutnosti ohledů, kompromisů. Nemám absolutně žádný stres, nemusím mít špatné svědomí, jestli jsem neumyla nádobí, nebo si šla lehnout, protože se cítím unavená. Tím nechci ale vůbec říct nic špatného o svých bývalých partnerech, jen mi principielně připadá život v páru náročný.

S bývalým manželem Jiřím Pomejem si zahrála ve filmu Zdeňka Trošky Andělská tvář (2010)

Míváte nasazeny růžové brýle?
Ano, můj mužský je ideální, všechno je báječné, nakupuji lahůdky a dárečky, utrácím za módu, v supermarketech běhám poklusem, vařím jak o zlatou vařečku, všechen volný čas patří milému, a protože schází (ten čas), tak spím asi čtyři hodiny denně. Jenže už tehdy si uvědomuji, že to nejsem já a že zklamu hned, jak mi dojde motor a řeknu, dneska jsem utahaná, jdu si lehnout, dobrou noc. Ve své podstatě ale zklamat nechci, tak se snažím moc neslevovat, a pak je to dřina. Příště na to půjdu jinak! Kamarádka byla chytrá, hned na začátku řekla, nevařím, neuklízím, muž to přijal a jsou spolu šťastni.

Novináři se na Vás po rozchodu s Jirkou Pomeje i tatínkem vašeho syna Romanem Holomkem pěkně vyřádili.
Mám tady na čele dvě výrazné vrásky, které mám vrozené po babičce. A ta vždycky říkala: „To nejsou vrásky od zlosti, ale od starostí,“ ale babička v podstatě nikdy žádné starosti neměla a byla velmi laskavý člověk. Takže je to opravdu otázka mimiky, a to se vždycky bavím, když se toho novináři chytnou a napíší něco v tom smyslu, jak vypadám utrápeně a jak trpím. Jak bych mohla trpět, když toho nejlepšího mužskýho mám doma. :)

To je pravda. Je jím Váš syn Románek.
A vychovám ho tak, aby ho ženské milovaly. Mám jeden takový vzor, ale pozor, nic víc mezi námi nikdy nebylo, a tím vzorem je pro mě herec Lukáš Vaculík, to je takový náš Brad Pitt. Když se prostě povede kluk, který je okouzlující, vtipný a přitom pokorný k životu, skromný, srdečný a empatický úplně ke všem, to je krása. K takovému chlapovi vzhlížím. Tak bych chtěla vychovat svého syna. Aby se ženám nejen líbil, ale aby byl i gentleman, aby ho měli lidi rádi.

Kdyby se snesl z nebe nějaký podobný muž a nabídl Vám svoji ruku, přijala byste ji?
Na vdavky vážně nepomýšlím, vážně nepomýšlím ani na partnera, ale kdyby se objevil shora popsaný muž velmi vlídné, tolerantní a vtipné povahy, nejspíš bych neodolala. (smích)

misa

Otázka z trochu jiného soudku. Za dveřmi je podzim. Máte ráda podzim?
Nejradši mám předjaří, kdy člověk po dlouhé zimě zavětří jaro a odloží zimní bundy. I když asi posledních šest let (když opomenu starosti, které mi permanentně sedí za krkem, a hlavně když se nedějí žádné tragedie), se cítím šťastná a líbí se mi každé období. Ať už to bylo díky lásce, pak se měl narodit malý, narodil se, pořád přichází nějaké změny, které mám důvod vnímat pozitivně. Mám spoustu plánů, pořád se na něco těším. Život je nádherný!

Já vám přeji, ať se vám ty životní tragedie vyhýbají a provází vás už jen pohoda, štěstí a ještě i ta láska. Zasloužíte si ji.
Moc děkuji, zdravím všechny vaše čtenářky a přeji hlavně zdraví.

Míša Kuklová v pohádce Z pekla štěstí 2 (2001)

Vizitka:

viz

 • Michaela Kuklová se narodila 8. dubna 1968 v Praze.
 • Už na základní škole si ji všimli tvůrci dětských pořadů a začala se postupně objevovat v různých televizních inscenacích a pohádkách.
 • Má vystudovanou pražskou DAMU.
 • Po studiu začala hostovat v divadle v Ústí nad Labem a v Činoherním klubu.
 • První větší filmovou roli získala v roce 1981 ve filmu Skleněný dům.
 • Do většího povědomí diváků se zapsala v roce 1983 ve filmu s kriminální zápletkou Třetí skoba pro kocoura.
  Hrála v řadě filmů a pohádek. Za všechny jmenujme O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Z pekla štestí I. a II., Playgirls, Poklad hraběte Chamaré a další.
 • Její tvář je známá také z mnoha televizních seriálů a inscenací.
 • Jako jedna z mála hereček se proslavila i za hranicemi České republiky: Princezna Husopaska, Nadin, meine Liebe ad.
 • Jejím bývalým manželem je herec a filmový producent Jiří Pomeje.
 • S podnikatelem Romanem Holomkem, s nímž se po pěti letech rozešli, má syna Romana (budou mu 4)
  V současnosti ji můžeme vídat v TV seriálu Ordinace v Růžové zahradě, nově v TV filmu Sejít s cesty a v divadelních představeních divadla ARTUR.

Fotografie: M. Kuklová a autor

Čtěte také:

   
21.09.2012 - Rozhovory - autor: Alexandra Stušková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [52] Alenka0010 [*]

  Andělská tvář byla hrozná, Troškovi jdou prostě líp ty pohádky, tohle se mu moc nepovedlo. A že je to v zahraničí populárnější, se nedivím, leckterý americký film je neuvěřitelná slátanina a má úspěch.

  superkarma: 0 14.06.2013, 08:57:57
 2. avatar
  [51] kobližka [*]

  janaf — #40 To taky s tím filmem nechápu,nebyl to přece žádný propadák.Jenže měl asi hodně malou reklamu,málo se propagoval a na tom to selhalo....

  superkarma: 0 23.09.2012, 21:45:54
 3. avatar
  [50] kapkamore [*]

  Míša je bezvadná herečka a milá osůbka, v životě přeji hodně štěstí i se synkemSml67

  superkarma: 0 23.09.2012, 19:12:43
 4. avatar
  [49] Dudlajlama [*]

  janaf — #40 taky me prekvapilo, ze to byl az takovy propadak. Nerikam, ze film byl superdilo, romanticky sladacek to byl, ale na druhou stranu se v CR toci horsi sra**y a lidi na ne chodiSml80.

  superkarma: 0 23.09.2012, 17:30:42
 5. [48] anina4 [*]

  mám ráda pohádky s Míšou, Ordinaci nesleduju

  superkarma: 0 23.09.2012, 15:33:19
 6. [47] babočka12 [*]

  Míšu Kuklovou mám moc ráda,je to dobrá herečka,i ženaSml16.Přeji jí hodně zdraví,pohody a lásky v životě.Sml16

  superkarma: 0 23.09.2012, 08:23:18
 7. avatar
  [46] lenig [*]

  Hezký rozhovor Sml59

  superkarma: 0 22.09.2012, 19:22:47
 8. [45] jerenika [*]

  janaf — #42 ..to se stává :)

  superkarma: 0 22.09.2012, 16:23:48
 9. [44] Trefa [*]

  Trefa:posledni dobou jsem ordinaci nevidela,tak jsem ani nevedela,ze tam Misa ucinkuje.v pohadkach ji mam rada.

  superkarma: 0 22.09.2012, 15:01:10
 10. avatar
  [43] margot [*]

  janaf — #40 v tom případě je škoda, že ho nedokázali v zahraničí lépe prodat, třeba by pak ty dluhy nebyly. ono vůbec české filmy už za moc nestojí

  superkarma: 0 22.09.2012, 13:13:16
 11. [42] janaf [*]

  janaf — #40 Ještě spím či co hrůza, má být Mě překvapilo

  1. na komentář reaguje jerenika — #45
  superkarma: 0 22.09.2012, 11:14:28
 12. avatar
  [41] dajrin [*]

  Jako dítě jsem Míšu ráda sledovala v pohádkách, s chutí se mrknu i dnes... Sml16

  superkarma: 0 22.09.2012, 10:48:13
 13. [40] janaf [*]

  margot — #38 Mně překvapilo, že Míšu Kuklovou znají a mají rádi i jinde ve světě. A to právě díky filmu Andělská tvář.  Věřte nevěřte, ale v zahraničí měl tento film úspěch.

  1. na komentář reaguje janaf — #42
  2. na komentář reaguje margot — #43
  3. na komentář reaguje Dudlajlama — #49
  4. na komentář reaguje kobližka — #51
  superkarma: 0 22.09.2012, 10:43:47
 14. [39] jija [*]

  Sašo Sml67, opět krásný rozhovor

  superkarma: 0 22.09.2012, 09:55:22
 15. avatar
  [38] margot [*]

  Kytinkak — #31 kdyby z Andělské tváře vytřískali prachy, tak to by byly pěkně společné. ale že holt se nezadařilo, tak jsou dluhy. jak jinak, než společné, v SJM. mně to přijde úplně normální

  1. na komentář reaguje janaf — #40
  superkarma: 0 22.09.2012, 09:43:39
 16. avatar
  [37] peetrax [*]

  Stále pěkná ženská. Trochu asi i typ Ivany Andrlové - budou vypadat mladě i jako seniorky. Sml16

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:58:05
 17. avatar
  [36] saruz [*]

  Pěkný rozhovor Sml22, sleduji Míšu Kuklovou v Ordinaci.

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:58:02
 18. avatar
  [35] lorja [*]

  I já patřím k fanynkám herečky Michaely Kuklové.Sml30Sml30

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:56:26
 19. avatar
  [34] RosaGloriaDei [*]

  krásná žena, sympatická, herečka však pro mě maličko nevýrazná (možná jen proto, že na divadle jsem ji zatím neviděla), v  jejím civilním projevu bych ocenila méně sladkosti....jinak díky za připomenutí, na Nedotknutelné jsem viděla v kině upoutávku, pak na ně zapomněla, teď je mám nachystané ke shlédnutí :-)

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:54:19
 20. [33] Reni [*]

  Pěkný rozhovor s herečkou. něco víc jsem se o ní dozvěděla. Sml22

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:33:56
 21. avatar
  [32] átéčko [*]

  Moc se mi líbí i jako žena i jako herečkaSml67

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:32:30
 22. avatar
  [31] Kytinkak [*]

  mám ji jako herečku moc ráda a mrzí mě, že splácí za Pomejeho ty strašné dluhy

  1. na komentář reaguje margot — #38
  superkarma: 0 21.09.2012, 21:04:15

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Jindriska8 [*]

  Pěkný rozhovor,Míša je příjemná mladá žena a jako herečka umí!Sml22

  superkarma: 0 21.09.2012, 20:56:27
 2. avatar
  [29] ladouch [*]

  Michaelu jako herečku mám ráda, pěkný rozhovor.Sml59Sml59

  superkarma: 0 21.09.2012, 19:59:52
 3. avatar
  [28] daska59 [*]

  Na  Nedotknutelní  bych se moc ráda podívala, mám tenhle typ filmu moc ráda.

  superkarma: 0 21.09.2012, 18:08:26
 4. [27] PEPI11 [*]

  Míšu si pamatuji jen z pohádek, a pak dlouho nic, až teď jsem ji zaregistrovala v růžovce. Ani jsem nevěděla, že má DAMU. Ale rozhovor je pěkný a začla mi tím být sympatická

  superkarma: 0 21.09.2012, 18:05:09
 5. avatar
  [26] margot [*]

  znám ji jen z pohádek, seriály typu Růžovka nesledujiSml80

  superkarma: 0 21.09.2012, 16:53:02
 6. [25] jukl [*]

  velmi milá herečka...

  superkarma: 0 21.09.2012, 16:39:40
 7. avatar
  [24] capkova [*]

  MÍŠA JE JEDNA Z MÝCH OBLÍBENKYŇ...

  superkarma: 0 21.09.2012, 15:20:16
 8. [23] Lydia001 [*]

  Míšu Kuklovou mám moc ráda. V Ordinaci mě teda byla docela nepříjemná, ale to bude tím, že jsem jí do té doby viděla jen jako hodnou princezničku v pohádkách!

  superkarma: 0 21.09.2012, 13:46:38
 9. avatar
  [22] vmarta [*]

  mám ráda její pohádky, je hezká a dobře hraje Sml22

  superkarma: 0 21.09.2012, 13:37:32
 10. avatar
  [21] ekleinovka [*]

  Moc pěkný rozhovor, Míša má velké charisma, a je to skvělá herečka, mǎm ji ráda

  superkarma: 0 21.09.2012, 12:49:26
 11. [20] doginka [*]

  hubajda — #19 souhlasímSml67

  superkarma: 0 21.09.2012, 12:04:56
 12. avatar
  [19] hubajda [*]

  peknej rozhovor a Misa je dobra herecka

  1. na komentář reaguje doginka — #20
  superkarma: 0 21.09.2012, 11:17:38
 13. [18] step1 [*]

  Mám ráda pohádky, ve kterých hraje. Líbí se mi. Sml59

  superkarma: 0 21.09.2012, 10:32:19
 14. avatar
  [17] tajnostii [*]

  Hezký rozhovorSml22

  superkarma: 0 21.09.2012, 10:22:10
 15. avatar
  [16] kuzle [*]

  jako herecku ji mam rada, jen v te Jasnence jsem si rikala, ze tak ujecenou a ubrecenou princeznu aby clovek pohledal Sml30Sml28 vzdyt ona tam celou dobu jen jeci Sml80

  superkarma: 0 21.09.2012, 09:54:47
 16. avatar
  [15] blesksoft [*]

  tuhle herečku mám ráda už hodně dlouho

  superkarma: 0 21.09.2012, 09:44:13
 17. avatar
  [14] Žofie [*]

  Hezký rozhovor a také mám ráda předjaří Sml16

  superkarma: 0 21.09.2012, 09:28:27
 18. [13] Anai [*]

  Na tuto herečku si pamatuju, když jsem se před 10 lety ještě přiživovala fotografováním a ona spolu sa dalšími herci z pohádek Z. Trošky vystupovala na jedné estrádě, kterou jsem měla za úkol zdokumentovat. Vím, že seděla v kostýmu pořád v koutě a byla taková smutná - možná měla to špatné období, nevím. Táta dlouho spolupracoval zase na svých estrádách s hercem Kuklou - mám dojem, že to byl (dnes již zesnulý) její otec ...? Toho jsem znala dost dobře. Jsem velká milovnice Růžovky a postavu Ley přímo zbožňuju, takže mi rozhovor udělal obrovskou radost! Sml16Sml16

  superkarma: 0 21.09.2012, 09:04:18
 19. [12] zzandaa [*]

  Míša je skvělá herečka, mám ji ráda Sml16

  superkarma: 0 21.09.2012, 08:53:43
 20. avatar
  [11] Hanula [*]

  Sml67Míša mi připadá jako skromná holka - hodně zdravíčka a štěstíčka

  superkarma: 0 21.09.2012, 08:53:03
 21. [10] murat [*]

  Sml67 krásný rozhovor, Míšu Kuklovou mám ráda Sml67

  superkarma: 0 21.09.2012, 07:26:27
 22. avatar
  [9] LudPa [*]

  Hezký rozhovor.

  superkarma: 0 21.09.2012, 06:53:01
 23. [8] lidicka [*]

  Příjemná žena, hezká, chytrá, fandím ji i synkovi, ať má z něj jen radost

  superkarma: 0 21.09.2012, 06:38:41
 24. [7] Miroslava Gregorová [*]

  Také ji mám rádaSml16

  superkarma: 0 21.09.2012, 06:35:33
 25. avatar
  [6] tepito [*]

  Příjemné počtení..

  superkarma: 0 21.09.2012, 05:59:31
 26. avatar
  [5] Introvertka [*]

  Michaela je také moje oblíbená herečka, je pěkná a sympatická Sml67

  superkarma: 0 21.09.2012, 04:27:56
 27. avatar
  [4] Dudlajlama [*]

  Mam ji rada, je mi sympaticka a navic porad krasna zenska. Prijde mi hodne zranitelna, krehka. I kdyz mozna zdani klame.

  superkarma: 0 21.09.2012, 04:13:32
 28. [3] Jala [*]

  Saši, opět prima rozhovor!

  Uniklo mi, že už je Miša opět sama. A to trochu bulvár sleduju - vidím, že mám rezervy.

  Myslím, že si to Míša nezaslouží.

  superkarma: 1 21.09.2012, 00:55:54
 29. avatar
  [2] zlato [*]

  Misa je skvelaSml67

  superkarma: 0 21.09.2012, 00:37:30
 30. avatar
  [1] Krupová [*]

  Krásný rozhovor, Jasněnku mám moc rádaSml67

  superkarma: 0 21.09.2012, 00:30:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme