Milé čtenářky, za celou redakci magazínu ŽENA-IN.cz doufám, že jste měly klidné Vánoce, a přeji vám šťastný Nový rok! Mezi svátky máme v magazínu speciální režim, při kterém můžete vyhrát krásné dárky...

Přejeme vám, milé čtenářky, šťastný Nový rok!

PF

Jak to bude mezi svátky?

  • Denní téma

Viz níže...

  • Vydání

Abyste nepřišly zkrátka, přichystali jsme pro vás na každý pracovní den mezi svátky klasické vydání, ve kterém si můžete přečíst (jako vždy) zajímavé články.

  • Nadílka nekončí!

Protože naše nadílka s koncem Malé šťastné vánoční soutěže neskončila, můžete i mezi svátky s naším magazínem soutěžit. Každý všední den, tedy 27. 12., 28. 12., 29. 12. a 30. 12. pro vás máme připravené rozbalování krásných dárků, jejichž celková hodnota je přibližně 2.500 korun. Pravidla každého rozbalování se dozvíte mezi svátky vždy s novým vydáním v novinkách magazínu.

Téma dne 2. ledna 2012: Novoroční předsevzetí

Novoroční téma se víc než nabízí...

  • Dáte si nějaké novoroční předsevzetí? A proč zrovna tohle?
  • Povedlo se vám někdy novoroční předsevzetí?

HubnemeZa humny je rok 2012 a první editační téma v magazínu ŽENA-IN.cz. Zajímat mne budoe, zda si dáte nějaké novoroční předsevzetí a proč právě tohle? Psát mi můžete i historky minulé, tedy jestli vám někdy nějaké novoroční předsevzetí vyšlo a co všechno jste pro to musela udělat. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Posílejte je na e-mailovou adresu níže a chcete-li mít šanci na zveřejnění a možná i na dárek, ať v naší poště přistanou nejpozději 2. ledna 2012 v 15.00 hodin. A co bude tím slíbeným dárkem? Kniha Hubneme s rozumem tvořivě (vydalo nakladatelství SmartPress).

A ještě jednou: Veselého Silvestra a šťastný Nový rok!

Reklama