gala

Soutěž Art Image Change International je určena všem, kteří mají zájem prezentovat svoji tvorbu ve světě kadeřnické profese a získat patřičné renomé svého jména, týmu nebo salonu. Hlavním záměrem soutěže bylo představit kadeřnickou tvorbu maximálně originálním a kreativním způsobem. Základní podstatou soutěže byla kompletní změna image v souladu s aktuálními trendy.

gala

Na závěrečném galavečeru soutěže Art Image Change International, který se konal v klubu SaSaZu v Praze, jsme jako mediální partneři nemohli chybět. A byl to opravdu úžasný zážitek.

gala

Zábavný program moderovali s vtipem sobě vlastním Leoš Mareš a Patrik Hezucký, ale celá show byla i velkou podívanou, která by se dala přirovnat k nádhernému cirkusu z Felliniho filmu. Pestré kostýmy, akrobatické kousky tanečníků, hra světel a samozřejmě úžasná hudba, která vás chtě nechtě nutila vlnit tělem, i když jste seděli na židli. Opravdovou pastvou pro oči byla fantaskně pojatá vlasová show uměleckého souboru Artteam Bomton.

gala

V rámci galavečera proběhla i charitativní akce - dražba fotografie modelky Simony Krainové, jejíž výtěžek bude věnován občanskému sdružení PFERDA, které se zaměřuje na rozvoj osob s mentálním postižením. Simoně to s bříškem moc slušelo, a možná i to mělo vliv na výsledek aukce. Její fotografie se vydražila za úctyhodných 120 000 Kč.

gala

Ale co by byl galavečer soutěže Art Image Change International bez vyhlášení vítězů, na které jednotlivé týmy už netrpělivě čekaly.

gala

Jako první se vyhlašovala Cena diváků, kterou byl roční pronájem osobního automobilu Ford Fiesta. Získala ji Iveta Morávková z Brna
3. místo Petra Plíšková z Hradce Králové
2. místo Michalea Řasová z Prahy

Obě získaly voucher na kadeřnické vybavení dle vlastního výběru v hodnotě 30000 a 15000 Kč.

1. místo Jan Balcařík z Prahy

Pro celkového vítěze, byly připraveny opravdu hodnotné výhra. Hlavní cenou byla zahraniční kadeřnická stáž v Paříži hodnotě 100 000 Kč, elektronika a kadeřnická kosmetika.

Ceny byly rozdány, vítězové oslavováni, ale tím celý večer zdaleka nekončil. Pokračoval ještě do pozdních nočních hodin bohatým rautem a samozřejmě tancem.

gala

Reklama