Bulvár

Mezi námi ženami

 

Člověk je tvor společenský. Mezi námi ženami s tím nelze než souhlasit. Přirozeně vyhledáváme někoho, s kým můžeme sdílet své radosti i starosti. Každý den zvládneme tisíce povinností. Ráno připravíme snídani, vypravíme děti do školy, vyrazíme do práce, po práci nezapomeneme obstarat něco dobrého k večeři, připravíme s dětmi úkoly, vykouzlíme večeři a spoustu dalších zdánlivých drobností. Ne vždy nám však vyjde čas obvolat kamarádky, vyrazit ven na posezení u kávy a o všechny prožitky a zážitky se s nimi podělit. Co dělat?

Nová sekce programu Na Doma

„Samy sobě“

 

Nyní v září najdete novou interaktivní sekci programu Na Doma, která se nazývá Samy sobě. Hlavní myšlenkou je vytvořit prostor, kde ženy mohou sdílet své zážitky, a to z pohodlí domova. Ptáte se jak? Přihlaste se Vy a Vaše kamarádky na www.nadoma.cz  a staňte se členkami programu Na Doma. V nové sekci „Samy sobě“ budete mít možnost vkládat své příspěvky k danému tématu, téma hodnotit nebo k němu přidat svůj komentář či radu. Témata budou vyhlašována průběžně a budou se týkat praktického života ženy, zkušeností a zážitků v každodenním životě. Těšit se můžete na témata: „Jak se starat o letní opálení?“, „Dámská jízda. Proč ne?“, „Máme doma prvňáčka“ a další. „Stačí mít doma internet a během chvilky můžete být mezi svými kamarádkami a sdílet s nimi věci dobré i zlé a podělit se o své zkušenosti,“ říká Lenka Balíková, zodpovědná za webové stránky www.nadoma.cz.  

 

Sekce programu Na Doma

„volný čas“

 

Když máte volno, je nejlepší vyrazit tam, kde se vám líbí a kde si to užijí i Vaši blízcí. V sekci „Volný čas“, která byla spuštěna v dubnu tohoto roku, naleznete mnoho tipů kam na výlety, kam za kulturou, sportem a třeba i za originálními nákupy nejen pro nás ženy, ale i pro celou rodinu. Akce z celé České republiky můžete i Vy samy přidávat, doporučovat a hodnotit. „Věřím, že každá žena si tu najde to své a vždy objeví zajímavé tipy a nápady pro volný čas, zdravý životní styl a rodinnou pohodu,“ říká Lenka Balíková.  

 

Tipy ze sekce Volný čas

 

Horský lanový park Raztoka

V horském lanovém parku Raztoka nejenže se dobře pobavíte, ale můžete si vyzkoušet překonat sami sebe. Zatímco děti si užijí zábavu v mini horském parku Tarzánek, kam mají vstup zdarma, můžete si obléknout slušivé šortky z popruhů, na hlavu nasadit přilbu a po žebříku vystoupat na plošinu do výšky 12 metrů nad zemí. Tady Vás připnou na jisticí lano a můžete se vydat v neuvěřitelné výšce strastiplnou cestou, kdy se projedete po laně připevněni na kladce nad řekou, či se houpete ze stromu na strom jako Tarzan na lijáně. Horský lanový park Raztoka najdete přímo v Beskydech, pod oblíbeným výletním cílem Pustevnami. Otevřeno má denně a téměř za každého počasí. Více informací
na: www.tarzanie.cz  

 

Středověká Krčma

Pro výlet do Dětenic si určitě vyhraďte nejméně jeden den. Začněte prohlídkou nově zrekonstruovaného zámku, který doslova praská ve švech svou originální výzdobou. Tolik dobových věcí na jednom místě jste jistě ještě neviděli. Nejen tatínky, ale i děti zaujme návštěva pivovaru, kde figuríny představují vesnický život před sto lety. Až budete dostatečně unaveni, zakončete den ve středověké krčmě a nelekejte se, až na vás číšníci v dobových kostýmech vyhrknou: „Tak co si dáš, ty ochechule, k žrádlu?” Patří to k jejich hantýrce a určitě vás tím dobře pobaví. Je to neopakovatelný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Více informací na: http://www.krcmadetenice.cz

 

 

Vše najdete na www.nadoma.cz

   
27.09.2007 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [14] saruz [*]

  Nadoma.cz letos ukončilo činnost Sml80

  superkarma: 0 22.12.2012, 14:24:43
 2. avatar
  [13] Solei [*]

  Když středověk, doporučila bych spíše keltské opidum v lysé nad labem. Sice to patří k Botanicusu, ale pokud se od této myšlenky člověk oprostí, tak se tam dá prožít příjemný kus dne.

  superkarma: 0 01.10.2007, 14:32:19
 3. avatar
  [12] Solei [*]

  Dětenice zámek - naprosto strašné, hlavně když jsme jako návštěvníci museli v zámku jít v papučích i po schodech a kolem nás pak proběhly děti majitele na kolečkových bruslích. A k tomu se mi ani ta hospoda moc nelíbila - slovník obsluhy neodpovídal tomu na co si hráli. Jó ať si klidně zkouší mluvit po staru, ale měli by to umět a měli by vědět která slova co znamenají.

  superkarma: 0 01.10.2007, 14:30:05
 4. avatar
  [11] Madison [*]

  Dětenice nám taky hodně našich známých doporučovalo, myslím že to je hlavně pro lidi, kteří se chtějí tímhle způsobem pobavit

  superkarma: 0 29.09.2007, 17:35:53
 5. avatar
  [9] Meander [*]

  Luni: Klidně. Když chtějí být sprostí, nechť jsou i prostí. Jinak nemám pro jejich rádoby vtipné vystupování jaksi pochopení.

  superkarma: 0 27.09.2007, 17:18:20
 6. avatar
  [8] Luni [*]

  "ptačím" brkem

  superkarma: 0 27.09.2007, 17:10:59
 7. avatar
  [7] Luni [*]

  Meander: To maj kasírovat na pergamen pracim brkem? (ehm, no, originalni by to bylo, ale...) A misto kasy "markovat" na pocitadle ?

  superkarma: 0 27.09.2007, 17:09:52
 8. avatar
  [6] Meander [*]

  závislá na čokoládě: Koukala jsem na ty foty. Hm... Drsná středověká mluva a kdejaké podobné kravinky, ale v baru skleničky Coca-cola a dotykový monitor na kase.
  Trapné.

  superkarma: 0 27.09.2007, 16:49:35
 9. avatar
  [5] závislá na čokoládě [*]

  Lezcká dráha super,můžu doporučit. Dětenice jsou děs a hrůza. Nejen, že na děcka sprostě řvali, na prosbu o talíř pro dítě reagovali vyjímečně sporostě a jídlo Byli jsem tam 3 rodiny a všechny nás postihla...běhavka. Za sebe tuhle restauraci bych nedoporučovala

  superkarma: 0 27.09.2007, 15:59:40
 10. avatar
  [4] Meander [*]

  Boha, to je ale blábol... Mám chuť zařvat MLUV ZA SEBE, TY NÁNO!

  superkarma: 0 27.09.2007, 15:23:29
 11. [3] lojzik [*]

  nadoma mám moc ráda, často tam chodím, mají super sekci s recepty a i ty novinky jsou dobré.

  superkarma: 0 27.09.2007, 13:52:21
 12. [2] qvak [*]

  Tipů na zajímavě věci není nikdy dost.

  superkarma: 0 27.09.2007, 12:01:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme