Zajímá vás, jak milují muži? Jinak než ženy! Cit muže zažehne vizuální podnět během mžiku, ale láskou se dá nazvat leda v románu. Ta se dostavuje plnou silou až o poznání později...

Necenzurované příběhy lásky očima muže

Marcus Wang
Mezi mužem a ženami

wang1

Kniha, jejíž náplní je šokující zpověď muže, který hledal vztah mezi ženami z celého světa. Sbírka příběhů drsným popisem odkrývá psychiku hlavního hrdiny v reálných životních situacích, kde získává první partnerské a sexuální zkušenosti a komentuje je bez rozpaků. Později, vybaven rozmanitými zážitky, konečně nachází svou životní partnerku, která však záhy propadá alkoholu a ideální vztah se hroutí...

Již první kapitola omračuje chováním a životním postojem mladé dívky, náhodné známosti, která svou otevřenou chtivostí k penězům reprezentuje dnešní mladou generaci. Další kapitoly postupně otevírají dveře do nitra mladíkovy duše a na skutečných scénkách popisují, jak strastiplná je láska a poznávání opačného pohlaví. Hlavní hrdina, Billy, se postupně setká s ženami různých povah, národností, očekávání... s těžko uvěřitelnými koncovkami. V závěru vyprávění se podrobuje testu HIV v Domě světla, jehož atmosféru detailně popisuje. Naštěstí negativní výsledek nebrání vášnivému sbližování s dívkou, se kterou plánuje trvale žít.

JÁ TO NECHTĚL! (úryvek z kapitoly)

Blažený vjem uvolnění netrval dlouho. Terapeutka ze mě stáhla krycí ručník a uličnicky mě pleskla přes zadek. Konec vznášení. Masáž je u konce?
Ne, ještě ne. Plácnutí znamenalo přetočit se na záda. Teď se připrav, panáčku! Přichází jádro procedury, vcházíš na molo se svou mužnou chloubou.
Já to zvládnu. Pěchuje se mi do matrace, až to bolí už dobrejch deset minut, tak se, vážená, bez ostychu podívej. Vím, že jsi takových pimprlíků zahlédla tisíce, některé jsi každopádně ochutnala i pěkně zblízka. Ani dnes zaručeně nejsem tvoje první pracovní štace.
Zadívala se na mě s téměř opravdovým zájmem.
„Sexíí, sexíí, ty chtít? Já moc dobrá,“ a významně rozpohybovala boky.
„Ne, děkuju, sorry baby, mám svoje zásady,“ vytáčel jsem se bez nadšení ve snaze vystoupit ze hry se ctí. „Masérky šoustám zřídkakdy,“ zalhal jsem, protože to nebylo dosud nikdy. Můj malej kámoš to viděl odlišně. Tvrdošíjně ve stoje pulzoval, jako by mě neslyšel. Tímto předsevzetím jsem mínil, že co se mi nelíbí, to nepíchám. Mám svou laťku, kterou nepodlezu.
Prd rozuměla, ale pustila se houževnatě do boje. Vyhrnula triko a bleskurychle rozháčkovala neforemnou podprsenku s molitanovými vložkami, které zradily a směšně se vychlípily. S trikem v zubech, dlaně spojené za hlavou, na mě bezostyšně vytasila holá ňadra. Hmm... Pěkně tvarované bochánky, ozdobené tmavými čudlíky. Drobné asijské kozičky, ale uživatelsky vyhovující.
„Já není vůbec drahý, sto padesát dolar,“ horlivě mě manipulovala do kšeftu a volnou rukou se chopila mého penisu. Druhou mi přistrkovala svoje prso, abych se ubezpečil o kvalitě materiálu a chtělo se mi šukat. Jednání krátce přerušilo vyzvánění mobilu. Starostlivá kontrola od šéfa. Hlídal si, aby se masáž neprotahovala bez odvodů ze zisku. Hádám, že ho chlácholila, že klient bere dvouhodinovku (jen olej). Během telefonické pauzy mě osvítil ekonomický kompromis. Na bloček jsem napsal velké číslo padesát a charakteristickým pohybem ruky vpřed-vzad zprecizoval objednávku, které se lidově říká hand job. Ani sex, ani nevěra, jen mystické uvolnění napětí. Malá tantra bez navození duševní blízkosti. Vpřed-vzad, strojová mechanika. Zavrkala na souhlas a po krátké duševní disbalanci přepsala padesátku na šedesát.
„Ty potvoro vyděračská... Tak dělej, ale makej, než se rozmyslím.“
Převrátila mě na záda a soustředěně zaútočila na můj penis. Olejem nešetřila, vydatně stékal i na prostěradlo a chladil mě až v zadku. Udivila mě technikou válečku: chytla mě do obou dlaní, třela a žmoulala, jako když venkovské babky válí šišky na vykrmení husy. Šiškování střídala s pomalým leštěním v sevřené pěsti a potěžkáváním obsahu pytlíku. Oba nás potěšila erekce jako z pornofilmu. Nevídaný nárůst objemu hmoty.
„Ty moc silný,“ vykoktala, „já třesu se!“
Rozjelo se nové kolo tržního jednání. O full service, čili soulož naplno. S dlaní v rozkroku a pištěním „Sexííí, sexíí!“ cena vyskočila na sto padesát.
„Nechci, nedám. Mám svoje obchodní limity... fuj! Za sex zásadně neplatím.“


 

wangMARCUS WANG je pseudonym českého debutujícího autora, který se narodil v Praze a vystudoval přírodní vědy na Karlově univerzitě v Praze. Po krátké vědecké kariéře v Akademii věd se dlouhá léta věnuje řízení výrobní firmy a mezinárodnímu obchodu s Čínou a Hongkongem, který považuje za svůj druhý domov. K psaní jej inspirovala činnost v hongkongské literární agentuře, kde se věnoval prosazování českých autorů na mezinárodní trh představováním jejich děl na veletrzích v Londýně a ve Frankfurtu. Tento rok připravuje vydání své knihy v anglickém a tureckém překladu.

Booktrailer je možno shlédnout na www.marcuswang.cz.
Knihu vydalo Nakladatelství ČAS v listopadu 2012.

Reklama