V sobotu proběhlo v pražském Óčko music clubu finálové klání soutěže Metrosexuál roku 2009, z něhož měli vzejít vítězové tří kategorií. Celým večerem provázela dvojice moderátorka Eva Decastelo (Aichmajerová) a vítězka iMiss Sympatie 2009 Tereza Schertlerová. Všech deset finalistů si můžete prohlédnout ZDE.

Pánové se převedli v několika módních přehlídkách. Na rozdíl od přehlídek slavných návrhářů si tihle modelové oblékli to, co sami běžně nosí. Svoje více či méně osvalená naolejovaná těla pak předvedli v přehlídce spodního prádla. Nevyhnul se jim ani krátký rozhovor s moderátkorkami, který se naštěstí nesl v trochu jiném duchu než „A vážně chci světový mír!“

Organizátoři slibovali nejen akci plnou pěkných mužů a kluků, kterou ocení hlavně zraky přítomných hostů něžného pohlaví, ale také pořádnou party pro všechny. Za sebe musím říct, že to druhé jsme s kamarádkou užily víc, protože DJ byl v mimořádně dobrém náladě. Na parketu pěkně perlil jeden z finalistů Martin Mildorf, který nám prozradil, že dobře a rád imituje Michaela Jacksona, a poté to také dokázal. Pohybový talent mu upravdu upřít nemůžeme.

Pojďme ale k vítězům.

V porotě, která měla vybrat z deseti uchazečů toho NEJ, zasedli například Nikol Štíbrová - herečka, Kája Pavlíček - stylista a vizážista, Ing. Hynek Chudárek - výkonný ředitel TV Óčko, Martina Kadlecová - majitelka modelingové agentury Ortiga Models, Jiří Chum - moderátor TV Prima, zpěvačka Victoria, Julie Zákostelecká - fotografka, Tereza Zimová - modelka, Ricky Chicconi - kadeřník a další.

Titul Metrosexuál roku Press 2009 (hlasování probíhalo na serveru iDnes) si odnesl Vladimír Veverka, třiadvacetiletý trenér fitness z Prahy. Zřejmě vás nepřekvapí, že se živí také modelingem. Má za sebou například molo brněnského veletrhu Kabo a styl a focení pro magazíny Esquire nebo Elle. Porotkyně Julie Zákostelecká se netajila tím, že právě Vladimír je její velký favorit.

Vladimir Veverka

Největším sypaťákem je podle hlasujícího lidu další pražák dvaatřicetiletý Viktor Valenta, který si domů odnesl titul Metrosexuál roku Sympatie 2009. Viktor je podnikatel, živí se prodejem doplňků stravy pro podporu erekce. Na dotaz na největší úspěch v životě odpověděl s optimismem: „Všechno vychází skvěle...“

Viktor Valenta

A konečně absolutním vítězem pro rok 2009, který se nyní může pyšnit titulem Metrosexuál roku 2009 (cena výše jmenované odborné poroty), se stal... Aleš Mrkva! Devětadvacetiletý student a taktéž pražák. Aleš tvrdí, že razí motto „Život je boj, tak bojuj...“ A že s tímto mottem žije v souladu, potvrdil čestně vybojovaným vítězstvím. Šlo o nejtěsnější vítězství v historii soutěže.

Aleš Mrkva

Kam dál?

Metrosexuál roku: Tohle jsou finalisté!

Metrosexuál - kompliment, nebo urážka?

Líbí se vám? Kdo byl váš favorit? Máte také doma metrosexuála?

Reklama