Domácnost

Meteostanice: Žábám odzvonilo

Mít jistotu v tom, co si dnes obléknout na sebe, to závisí i na počasí. Jenže žába ve sklenici ztloustla a na žebřík se nevyšplhá, teploměr za oknem vám neukáže všechno a předpověď v televizi občas bývá asi tak stejně přesná jako věštění z křišťálové koule.

Určitě se to už stalo nejedné z vás, že jste si vzaly na sebe nevhodný kousek a pak se venku potily, nebo naopak mrzly...

Vyzrajte nad počasím!

Meteostanice

O meteostanicích se v souvislosti s aprílovým počasím často mluví a nastal čas je představit. Meteostanice čili meteorologická stanice je trend poslední doby. Jedná se o domácí rosničku a vašeho rádce počasí. A co vám taková meteostanice může nabídnout?

Displej meteostanice zobrazuje přesné údaje, jež jsou přijímány z venkovních čidel. Ty hravě zpracovávají informace o venkovní teplotě, vlhkosti vzduchu, tlaku vzduchu a dalších údajích, ze kterých posléze meteostanice dokáže vyhodnotit a poměrně přesně určit vývoj počasí pro danou lokalitu. Díky této velmi aktuální předpovědi budete kdykoliv přesně vědět, zda-li si do práce vzít deštník, nebo přeci jen vyrazit v sukni.

Předpověď, při které máte jasno

MeteostaniceLídr metostanic u nás, značka Hyundai přináší celou řadu meteorologických stanic1. Můžete vybírat z několika odstínů barev, provedení i náročnosti funkcí. A stejně jak pestré jsou druhy meteostanic, stejně hravá je animace předpovědi počasí.

Meteostanice s funkcí Weather Girl zobrazují předpověd počasí pomocí ikony panenky, oblečené dle závislosti na venkovní teplotě. Někdy vám tedy panenka představí počasí jen v sukýnce, někdy v zimníku či s deštníkem nad hlavou. Pokud si rádi necháte poradit, jak se obléci ven, ikona Weather Girl Vám dá přesný tip. Navíc vykouzlí úsměv na tváři i tehdy, kdy počasí není podle vašich představ.

Ideální spojení s fotorámečkem

MeteostaniceDalší zajímavým typem je kombinace meteostanice s fotorámečkem2. Kromě předpovědi počasí lze promítat i digitální fotografie, které si jednoduše nahrajete přes USB vstup. Skvělé, ne? Je přeci škoda, že vaše fotky leží někde na cédéčkách či schované v počítači. A o tom, že fotky blízkých či letní dovolené zpříjemní chvíle, i když se Meteostanicevenku čerti žení, není pochyb.

Staňte se rosničkou!

Zkuste si pořídit meteostanici a předpovídat počasí sama! Nejenže budete mít přesnou předpověď počasí kdykoliv si vzpomenete, ale navíc překvapíte všechny své členy rodiny. Dostaňte svého milého a dokažte mu, že předpovídat počasí je tak snadné. Věřím, že způsob, jakým mu předpověd počasí v následujících dnech poodhalíte, zvolíte nejlépe sama.

Jak sledujete počasí?

Možnost%
Mám za oknem teploměr.23,5
Máme doma teploměr s barometrem.0
V televizi.41,2
Vlastním meteostanici.35,3
Počasí nesleduji.0


1: http://www.eproton.cz/Asp/article.asp?AdvSearch=&PriceF=&PriceT=&IDPCH=null&SEARCH=meteostanice

2: http://www.eproton.cz/Asp/home.asp?Inf=1&IDG=101&IDRLX=1669&PageN=2

   
21.04.2010 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Ricoleta [*]

  To Hanybany: Ovládání je jednoduché. Vše funguje přes externí čidla. Jednou se to zapojí a už to jede. Nebo nic, je to opravdu jednoduché.Sml24 Radka Sml67

  superkarma: 0 22.04.2010, 14:34:02
 2. [2] HanyBany1982 [*]

  Vypadá to dobře, zřejmě to funguje a asi to není moc drahé. Sml67 Že bych to pořídila svému miláčkovi? On má technické hračičky rád:) Sml52 Je to dobrý dárek, co myslíte?Sml22M.

  PS: Pro Ricoletu: Je težké ovládání u meteostanic? Já moc těmto věcem nerozumím:)))Sml15

  superkarma: 0 22.04.2010, 12:38:34
 3. [1] Ricoleta [*]

  Máte meteostanice doma a musím říct, že je to prima. Sml59Dostali jsme ji jako dárek k Vánocům a moc mne to potěšilo. Sml79Zprvu jsem si k tomu měla nedůvěru, ale změnila jsem názor. Ráno mrknu na displej jak bude a vím, co si vzít na sebe. Teď přemýšlím o tom fotorámečku? Nemáte s tím někdo zkušenosti?Radka

  superkarma: 1 22.04.2010, 12:17:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme