Domácnost

Metalic Line Goddess: praktický pomocník pro každou hospodyňku.

Ruku v ruce s rozvojem moderních technologií přináší značka Goddess kreativní sadu kuchyňských spotřebičů. Řada Metalic Line je navržena tak, aby splňovala požadavky moderních, a přesto dostupných spotřebičů v kuchyni.

goddessOsobitý výraz řady Metalic Line předčil všechna očekávání. Celou řadu provází přitažlivý design a funkčnost i lehká hra detailů.

Pojetí celé řady doplňuje slušný uživatelský komfort, který nezapomíná na všestranné využití celé série. Jednotlivé modely lze vzájemně kombinovat a doplňovat. Kompaktnost a zpracování jednotlivých spotřebičů vybízí k nákupu a k postupnému dokoupení celé řady.

Každý spotřebič byl vyvinut tak, aby bylo možné dosáhnout maximálního vizuálního efektu spojeného s praktičností a minimálním úsilím vynaloženým při používání a údržbě. Spotřebiče v imitaci kovu udrží svůj vzhled bez ohledu na provoz, konzervativní typy potěší „chladné" a jemné detaily zpracování.

Metalic Line si najde místo v každé domácnosti. Vizuální dojem „kovového" zpracování oživí nejen prostor v kuchyni a nabídne bližší pohled na plastové imitace kovů.

I přes velmi uživatelsky příjemné a výtečné vlastnosti dílů řady Goddess Metalic Line není jejich pořizovací cena nikterak vysoká, pohybuje se řádově okolo tisíce korun v závislosti na vybraném modelu.

Dopřejte sobě i své kuchyni dokonalou kombinaci vzhledu tradičních materiálů s nejmodernější technologií zajišťující příjemné a téměř bezúdržbové užívání. Metalic Line v moderním kovovém designu splňuje představy o spotřebičích v moderní a rychlé gastronomii. Nezbývá než dodat: Pro výjimečnou kuchyni a zážitkovou gastronomii zvolte řadu Goddess Metalic Line.

A čím se může pochlubit řada Metalic Line?

goddess

Kuchyňský robot Goddess FP 201SS Metalic line: Univerzální kuchyňský pomocník přijde při každém vaření vhod. Zvláště, když zvládne 9 funkcí, včetně mletí kávy či odšťavňování. Zakoupit jej můžete zde.

Stolní mixer Goddess FP 121 SS Metalic line: Stolní mixér Goddess FP121SS se skleněnou nádobou má silný motor o výkonu 600 W, se kterým není problém ani nasekat led. Bližší informace naleznete zde.

Tyčový mixér Goddess MIH 111SS Metalic line: Mixér Goddess MIH111SS má tichý motor s výkonem 400 W a nadčasové nerezové provedení. Koupíte jej zde.

Ponorný mixér Goddess MIH 131SS Metalic line: Mixování, šlehání i sekání zvládne ponorný mixér Goddess MIH13. Bohaté vybavení doplňuje i praktický držák na zeď. Bližší informace naleznete zde.

Ruční šlehač Goddess MIB 133SS Metalic line: Ruční šlehač, mixér a hnětač, tedy 3 v 1 - Goddess MIB133SS zvládne mimo pěti rychlostí také mimořádně výkonný turbo stupeň. Zakoupit jej můžete zde.

Odšťavňovač Goddess JUI 151SS Metalic line: Odšťavňovač Goddess JUI 151SS s výkonem 900 W promění čerstvé ovoce a zeleninu na lahodné šťávy. Koupíte jej zde.

Sekáček potravin Goddess CHO 162SS Metalic line: Goddess CHO 162 SS rychle připraví ingredience nejen na saláty, poradí si také se zmrazeným ovocem nebo ledovými kostkami. Bližší informace naleznete zde.

lupa

   
30.08.2010 - Dům a byt - autor: Zuzana Sommerová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme