Zdraví

Měsíc zraku v GrandOptical je opět tady!

Péče o zrak je nesmírně důležitá! Očima přijímáme zhruba 80 % všech informací a podnětů z okolí. S věkem navíc dochází k přirozeným změnám vidění, proto je třeba zrak preventivně kontrolovat. Pokud nechcete čekat týdny, až na vás přijde řada u vašeho očního lékaře, zamiřte do GrandOptical. Již v 54 prodejnách po celé České republice se GrandOptical opět stává ambasadorem v oblasti pravidelné péče o zrak a nabízí v rámci akce „ŘÍJEN – MĚSÍC ZRAKU“ měření zraku zcela zdarma. Kvalifikovaní optometristé vám na nejmodernějších měřících přístrojích odborně změří zrak a doporučí řešení případných problémů.

GrandOptical

„Zrak je pro člověka nejdůležitějším smyslovým orgánem. Včasným odhalením jakéhokoli problému můžeme předejít vážnějším komplikacím v budoucnu. Právě proto jsou ve všech prodejnách GrandOptical naši optometristé, aby si lidé mohli přijít zkontrolovat zrak kdykoliv a ne s několikatýdenním odstupem,“ říká Mgr. Eliška Kudláčková, hlavní optometristka GrandOptical. „Na měření zraku v GrandOptical se  nemusíte složitě objednávat a v rámci akce „ŘÍJEN – MĚSÍC ZRAKU“ navíc budeme poskytovat měření zraku všem zcela zdarma a bez podmínky nákupu,“ dodává Eliška Kudláčková.

Vyšetření zraku trvá přibližně půl hodiny. Během této doby vám zkontrolují přední část oka, zjistí velikost případných dioptrií a zkontrolují i další funkce, které jsou nezbytné pro správné vidění. „Lidé mají často představu, že ke správnému vidění stačí znát velikost dioptrií. Neuvědomují si však, že existují jiné poruchy, jako jsou astigmatismu, vetchozrakost a další možné refrakční vady,“ upozorňuje Kudláčková.

GrandOptical

Pokud tedy máte jakékoli pochybnosti, zda jsou vaše oči v pořádku, zajděte do nejbližší prodejny GrandOptical. Kromě profesionální péče kvalifikovaných optometristů zde můžete využít také zajímavých akčních nabídek, díky nimž můžete při nákupu nových brýlí výrazně ušetřit. Momentálně v rámci akce Zkombinujte si svou slevu SAMI, máte volbu slev ve vašich rukou. Nastavte si libovolně 20% a 40% slevu na obruby a brýlové čočky. Rozhodnutí je zcela na vás. Využijte výhodnější variantu!

Více informací na www.grandoptical.cz

   
18.10.2016 - Oči - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] babos [*]

  Využívám dost často.Sml67

  superkarma: 0 18.10.2016, 19:31:22
 2. [3] bobani [*]

  to je od nich hezké že měří zdarma

  superkarma: 0 18.10.2016, 10:52:38
 3. [2] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 18.10.2016, 10:00:41
 4. [1] Darmovzalova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 18.10.2016, 08:05:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme