Jak jsem vám popsala v minulých článcích a reportáži, byla jsem před měsícem na laserové operaci očí NeoSmile 3D. Více si můžete přečíst v mém článku zde.

Jak se cítím měsíc po zákroku? Zprvu jsem měla obavy, protože mé vidění bylo lehce rozostřené, vše si po operaci „sedalo“. Na radu lékařky jsem ale zůstala v klidu a nepropadala panice. Prý je normální, že se zrak ustálí a vše je v pořádku jak má být asi měsíc po zákroku. Takže jsem trpělivě čekala a velmi pozitivně vnímala to, jak krůček po krůčku jsou moje oči lepší a lepší a jak mám radost, že jsem se rozhodla správně a na operaci jsem šla. Vlastně si říkám, že je škoda, že jsem to neudělala už dříve. Proč jsem se nechala limitovat svými strachy a obavami z operace, která je velmi šetrná a vede k takovému zlepšení.

S paní doktorkou jsme domluvené, že další kontrola bude za tři měsíce, takže pak se můžete těšit na další článek.

Partnerem tématu a poskytovatelem zákroku NeoSMILE 3D jsou prověřené oční kliniky pražská Oční klinika Duovize a brněnská Oční klinika NeoVize. Více o laserových operacích se dozvíte na www.duovize.cz a na www.neovize.cz.

Duo a Neo vize

Naše články:

Reklama