Mercedes Benz Prague Fashion Weekend byl slavnostně zahájen. Pomyslnou bránu do světa mody otevřela přestřižením pásky do fashion stanu tvář této události, slovenská modelka Viera Shottertová.

uvod

Slavnostní zahájení

pfw

Viera Shottertová má na sobě šaty a boty poslední kolekce DKNY

simona

Viera Shottertová se Simonou Krainovou

taska

Koupí charitativní tašky MBPFW, prispějete na rozvoj léčby roztroušené sklerozy

PROGRAM

Hlavní téma Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu v roce 2013 je „Návrat k tradici a řemeslu“. Celý projekt, který je koncipován do čtyř dnů módních přehlídek, prodejních showroomů, workshopů a diskusních panelů představí to nejlepší z české módní scény, zahraniční značky, významné hosty společenského a kulturního dění včetně studentů módního designu.

Jimmy Choo

Čestným hostem letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu je světová módní ikona Jimmy Choo. Do Prahy přijíždí jako ambasador Mercedes-Benz STYLO Kuala Lumpur podpořit mladé designéry.

PŘEHLÍDKY

20/9/ 2013

Páteční den je věnovaný módním stálicím, jako je Ivana Follová, nebo Hana Havelková, a dále exkluzivním concept storům v Praze, DUSNI3 v 18.00 hod. a Simple Concept Store ve 21.00 hod.

 21/9 | 2013

Sobota se nese v duchu progresivní generace českých návrhářů. Vedle Kateřiny Geislerové v 19.00 h se v sobotu se svou autorskou módní přehlídkou představí i Zuzana Kubíčková, Jsem-Lenka Štěpánková  nebo Mirka Talavášková. Sobotní gala večer bude patřit  Jakubu Polankovi a Michaelu Sontagovi.

  21/9 | 21 h        

Závěrečný večer MBFWP 2013 a finálový večer START-UP. Uvidíme i nové kolekce loňských vítězů soutěže START-UP, Maju Božović a desinérské duo AWKRARD. Večer představí i návrháře ze STYLO fashion week Kuala Lumpur, do Prahy přijíždí Phuna Boon Yi, vítěz kategorie Emerging Designer of the Year 2013 a Jovian Mandagie, absolutní vítěz a držitel ocenění Designer of the Year 2013.

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek a fashion passů probíhá na webovém portálu www.fashionweekend.cz.

 

Reklama