Veronika Kokešová, známá coby blogerka a moderátorka Koko, se do tvorby první kuchařské knihy pustila se stejnou vervou a vášní, s jakou pro vás od roku 2012 připravuje slavný, cenami ověnčený web MENUdomu.cz. Koko zkouší ve své kuchyni možné i nemožné, svým čtenářům představuje suroviny, s nimiž při vaření pracuje, a podrobně jim vysvětluje postupy také prostřednictvím videí, kde se hodně vaří, směje a zase vaří. A dobrého jídla, smíchu a nejen toho je plná i její kuchařka.

Menu podle Koko obsahuje kapitoly reprezentující konkrétní sezónu nebo surovinu – jídla lze mezi sebou kombinovat podle chuti. Těšit se tak můžete na menu ze dvora i z pastviny, menu houbové, myslivecké, bezmasé či rozkvetlé.

Koko

A proč kuchařka plná videí? Každý recept navíc obsahuje QR kód, díky němuž si budete moct přehrát video a vařit tak s bezprostřední Koko tváří v tvář. Videa budou umístěna na jejím blogu, kde si můžete ke konkrétním receptům přečíst doplňující informace a užitečné rady, které už se do knihy nepodařilo vtěsnat. Videa se od října 2014 postupně spouštějí také na nejnavštěvovanější české internetové televizi Stream.cz, která je základnou Veroničiných pořadů MENU domů a MENU v sezóně.

 

Pevná vazba, 210 x 240 mm, barevné fotografie a vlastní ilustrace autorky u každého receptu, QR kódy odkazující na instruktážní videa (na MENUdomu.cz), videa poběží také na internetové televizi Stream.cz, běžná cena 499 Kč

Na www.smartpress.cz za 424 Kč

Nemít knihu Veroniky Koko Kokešové by byla pěkná KOKOtina!

 

Reklama