Modelka Hanka Mašlíková, moderátorka Martina Gavriely a zpěvačka Míša Doubravová měly být hvězdami L´Adore módní show, ale zastínili je jejich psí mazlíčci. Ti totiž předváděli se svými paničkami s nimi, protože se slavilo také 3.výročí psího salónu Richie. A zatímco Hanka Mašlíková v minulosti nedostala na přehlídce individuální šatnu, její leopardí pes Drago si ji užíval.

„Je hodně dominantní a nesnese se s jiným psem. Kdyby ho pustili třeba k retrívrovi Guru Martiny Gavriely, dopadlo by to fakt zle,“ prozradila Mašlíková, jejíž Drago byl největší šoumen L´Adore módní show. Mazlil se s paničkou na módním mole a sklidil obrovský aplaus. Hanka se poprvé ukázala na veřejnosti s novými zlatými rovnátky za 200 tisíc korun.

o

O pořádnou show se postaral také šestiměsíční Jack Russel teriér Mimi herečky a zpěvačky Míši Doubravové, která momentálně hraje jednu z hlavních rolí v seriálu Ulice, hrála v Expozituře s Karlem Rodenem a začínala v 15 letech v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Znáte ji také z hlavních rolí muzikálu Pomáda, Osmý světadíl a Robin Hood.

k

Psí mazlíček Mimi se na přehlídce vyčůral během přehlídky přímo na červený koberec. „Je to ještě štěně. To není nic proti tomu, co mi už vyvedla doma. Roztahala kytku s hlínou po celém bytě a k tomu se ještě jako bonus vyčůrala,“ usmívá se Míša Doubravová, která vychovává Mimi se svým přítelem Romanem Tomešem, muzikálovým hercem a hvězdou seriálu Doktoři z Počátků. „Zrovna si hledáme menší levnější byt, který si chceme pronajmout. Šetříme na baráček, tak se musíme uskromnit. Pozemek už máme,“ dodala Doubravová.

m

Šetřit musí také moderátorka Martina Gavriely. Jejímu zlatému retrívrovi Guru hrozí další operace. Martinu už stál Guru pořádné peníze. „V osmi měsících mu zjistili artrózu, takže musel na operaci, která stála 25 tisíc. Teď to vypadá na operaci druhé nohy. Zatím to ještě jde, snad „chvíli“ ještě vydrží, ale nesmí vůbec do zimy, je s námi doma,“ dodala Gavriely na společné módní show L´Adore a Richie.

m

Reklama