Bulvár

Melvil: Příručka skečnoutingu aneb revoluce v zapisování si poznámek

Představujeme vám novou knihu Mika Rohdeho Příručka skečnoutingu, která je určena pro každého milovníka zápisníků, per a poznámek.

Nudnému a sáhodlouhému zapisování si informací na pondělních poradách, pracovních konferencích či přednáškách odzvonilo. Ke slovu přichází skečnouting – moderní a originální způsob zapisování poznámek prostřednictvím textu, obrázků, symbolů a dalších vizuálních prvků. Kromě své zajímavé podoby má skečnouting mnoho dalších velkých výhod. Proces naslouchání, analyzování a zaznamenávání si probíraného tématu Vám umožní se na něj plně soustředit. Zapisovat si budete jen ty nejdůležitější myšlenky. Vizuální a verbální vnímaní, které je pro skečnouting charakteristické, Vám umožní si  tyto myšlenky dlouhodobě zapamatovat. Výsledkem Vám budou zápisky, ke kterým se budete v budoucnu velmi rádi vracet.

Melvin

Prostoru proniknout do tajů skečnoutingu budete mít v knize dostatek. Celá kniha je souborem mnoha poznámek, ze kterých se dozvíte nejen co to skečnouting je a jak celý jeho proces probíhá, ale také jaké existují jeho základní struktury, typy a techniky.

Více informací, včetně ukázek knihy, naleznete zde.

   
24.04.2015 - Knihy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] xdita [*]

    jsem viděla ve snídani s Novou a nijak mě to neoslovilo....jsem to nějak nepochopila... v dnešní době vyspělé elektronické techniky si málokdo dělá poznámky, už ani děti ve škole ne.Sml80

    superkarma: 0 26.04.2015, 10:39:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme