Ahoj Míšo, zdravím po Vánocích, které byly - i díky Tobě, Ženě-in a čtenářkám nakonec opravdu krásné. Možná si vzpomeneš na můj příspěvek o tom, že letos budeme poprvé bez živého stromečku. Dostala jsem za něj dokonce dáreček, za který moc moc děkuju.

Ale - svět je malý a o náhody v něm není nouze :-) (když už jsme u těch hlášek)... a tak jsem jednoho dne při odchodu do práce nevypnula počítač a můj přítel si přečetl pár článků na vašem magazínu a mezi nimi i ten můj.

mTo, co následovalo, bylo pro mě nádherným, neskutečným překvapením. Se synkem se na mě domluvili, z naší „obývákoložničky“ vystěhovali jednu postel do sklepa, matrace s peřinami nastlali na zem a na druhou postel nádherně nazdobili pěknou, voňavou a hlavně živou borovičku. Byl to pro mě nejkrásnější vánoční dárek.

(A ty jsem nakonec vyřešila vcelku dobře - požádala jsem v práci o malou zálohu, dárečky pořídila den před Štědrým dnem s neskutečnou slevou a za pár korun, papíry a mašličky „zrecyklovala“ z loňska, takže bylo nakonec vše tak, jak má být).
Posílám tedy fotky „mého“ krásně voňavého stromečku i mých dvou malých pokladů s dárečkama (velký poklad se nerad fotí).

A tímto bych vám všem, které jste mě podpořily a povzbudily, chtěla MOC poděkovat. Asi jsem se fakt potřebovala někde „vybrečet“ a vaše milá slova mi dodala potřebnou energii.

Pochopila jsem, že nemusím být perfektní a dokonalá ani já, ani Vánoce.

To je od vás dárek k nezaplacení a nikdy vám to nezapomenu.

A speciální poděkování taky čtenářce „German“, která mému synkovi sama od sebe poslala pod stromeček dokonce krásnou zeměpisnou encyklopedii - měl z ní velikou radost.
Tak ještě jednou díky vám všem. :-)))

m

A ještě k tématu - hlášky z pohádek a českých filmů miluju a používám dost často, ale moje asi NEJ oblíbená hláška je: „Zase ti to spadlo, Máchale... asi vítr, ne?“ ;-)

Hezký zbytek roku všem a krásný rok 2011 přeje

melounek

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


To nestálo za řeč, Melounku, máte krásný stromeček a krásného chlapce. Člověk je prima, když je člověkem, a společnost se skládá z jednotlivců, kteří pak vytvoří její tvář.

Měj krásný vstup do roku 2011 a měj ještě hodně důvodů být šťastná. Míša a všichni.

Reklama