Portfolio žvýkaček Orbit je od letních měsíců obohaceno o novinku Orbit Watermelon. Melounová příchuť vaše chuťové buňky příjemně osvěží. Na nové příchuti Orbit Watermelon si nejenom pochutnáte, ale můžete i snížit riziko vzniku zubního kazu až o 40 %, stejně jako u celé řady žvýkaček Orbit.

K přicházejícímu létu neodmyslitelně patří lahodná chuť melounu. Především v těchto měsících se ovocné příchutě žvýkaček Orbit těší velké oblibě. Nyní se jejich řada rozšíří o další novinku – Orbit Watermelon se svěží chutí melounu. Snižování rizika zubního kazu bude o další osvěžující příchuť příjemnější. Tato novinka se prodává ve formě dražé, která je v České republice poměrně oblíbená. Doporučená cena Orbit Watermelon je 10 Kč.

„Věříme, že i u nás si tato nová žvýkačka najde mnoho příznivců, a to nejen v letních měsících. V evropských zemí, kde byla tato novinka uvedena, se stala jednou z nejvíce oblíbených ovocných příchutí,“ řekla brand manažerka značky Orbit pro ČR, Klára Šajarová.

Lahodnou chuť vodního melounu objevili již Peršané přibližně 2000 let před naším letopočtem. Název meloun přitom pochází z řečtiny a znamená velké jablko. Dužina melounů může obsahovat až 91 % vody. Melouny jsou všeobecně nízkokalorické a dovedou zasytit, proto jsou oblíbené při dietách. V létě vám meloun může pomoci i zevně. Pokud se na sluníčku spálíme, je dobré přiložit na kůži kousek rozmačkaného a vychlazeného melounu.

Žvýkačky Orbit patří mezi doplňky dentální hygieny. Jejich žvýkáním po každém jídle snižujeme riziko zubního kazu až o 40 %. Sklovina má možnost získat zpět ztracené minerály a lépe se bránit vzniku zubního kazu. Při žvýkání žvýkaček Orbit podporujete produkci slin a neutralizujete kyselé prostředí v ústech. Tím vším chráníte své zuby proti zubnímu kazu.

Reklama