Richard Müller uvedl do života box Vše obsahující 25 alb, které ve své dosavadní profesionální kariéře nahrál. Společně s ním pokřtila box dáma české hudební scény Hana Hegerová, která se na veřejných společenských akcích objevuje už jen zřídka.

Richard Müller dostal diamantovou desku

V úterý 6. září uvedl  v Bratislavě Richard Müller do života box Vše obsahující 25 alb, které ve své dosavadní profesionální kariéře nahrál. Je na nich spolu 263 písniček.  Křest boxu Všetko si Richard Müller zopakoval ve čtvrtek 8. září v Praze. Společně s ním pokřtila box dáma české hudební scény Hana Hegerová a popřála mu k jeho kulatým narozeninám.  Její přítomnost byla pro Richarda Müllera překvapením a svou radost z toho, že ji vidí, neskrýval. 

Paní Hegerová nedávno ohlásila konec své hudební kariéry a ze svého bytu v Praze moc často na společenské akce nezavítá. Richard byl velkou výjimkou a paní Hegerová měla ze společného setkání po letech také obrovskou radost. Nechybělo tedy vřelé objetí a polibek.

Mezi hosty, kteří přišli Müllerovi popřát,  dále nechyběl Petr Hapka, Dan Bárta, Tereza Kerndlová, manželé Jakubiskovi, Horáček nebo Matěj Ruppert.

mulerrr

richard

muler

 

R. Müller, Po schodoch

R. Müller, Srdce jako Kníže Rohan

 

 

 

Reklama