Blíží se čas oběda a tak nezaškodí jedna humorná příhoda, kterou nám poslala čtenářka s nickem Tana M. Děkujeme a přejeme pěkné počteníčko všem ženám-in

Nevím zda mohu přispět k dnešnímu tématu trochu úsměvným příběhem s podprsenkou. V čase studií na vysoké škole jsem bydlela na vysokoškolských kolejích na Praze 2, na koleji Budeč. S námi na patře bydlela spolužačka Gábina, která měla prsa velikostí 11, dva vodní melouny obrovitých rozměrů. I Dolly Buster by ji zcela určitě záviděla. Na patře jsme měli společnou kuchyňku, prádelnu, a společenskou místnost. S trochou nostalgie , s trochou závistí jsme v prádelně okukovali zavěšené obrovité podprsenky .My,... ostatní studentky, které měly na hrudníků ,,,, většinou dvě malé borůvky. O prsou nemohu mluvit, protože valná většina studentek prvního a druhého ročníku nosila podprsenky velikosti 0.

Jedno krásného dne, po příchodů z přednášek se ozýval na chodbě kolejí "Budeč" šílený řev. To křičela Gábina, protože ji někdo ty parádní podprsenky ukradl z prádelny, kde je měla zavěšené. Ale kdo? Bože.? My všechny jsme měly prsa velmi malá a tak, podprsenky v podobě "stanu" ..... by nikdo z nás nemohl potřebovat. Gábi, všem spolužačkám, které se začaly shromažďovat v prádelně,,, vysvětlovala, jak těžko tyto podprsenky shání, jak si je většinou nechává zakázkově šít, nebo dokonce posílat přes zásilkový obchod, za strašně velké peníze.

Celá situace- "ztráta podprsenek velikosti stanů" se musela řešit na vysokoškolských kolejích. Ihned se udělala kontrola všech pokojů za přítomnosti vedoucího studijního oddělení, vedoucího kolejí, a tří členů studijní rady. Podprsenky, ale všechny do jedné se našly u studentky, která trpěla kleptomanií a měla tam i mnoho jiných kousků oděvů, spodního prádla, jeansů. Studentku kleptomanku ihned vyloučili ze studentských kolejí, protože porušila ubytovací řád.

Gábina dostala zpět své "stany" a my jsme se zas mohly kochat a dívat . Je to už skoro 22 let, jak rychle ten čas letí. A tak na závěr pár vět o kleptomanii z odborné literatury.

Kleptoman - osoba nemůže opakovaně odolat impulsům ukrást předměty, které nejsou určeny k osobní potřebě nebo pro finanční zisk. Obvykle začíná v adolescenci, ale může začít i v dospělosti. Jedinec pociťuje napětí před krádeží a uvolnění po ní. Ukradené věci pro něho obvykle nemají žádný význam, často bývají zahazovány nebo tajně vráceny na původní místo. Čin není prováděn s komplicem. Kleptoman má dostatek peněz ke koupi předmětů, ale krade jen pro požitek z kradení. Přestože se snaží svůj čin utajit, nevyužije všech možností. Ke zhoršení poruchy dochází při stresu. Léčba: Individuální psychoterapie.

Tana M.

Nějak si nejsem jista, zda jsou prsa jedenáctky vůbec k závidění.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Chtěly byste se s takovými ňadry vláčet? Máte také nějakou příhodu na dnešní podprsenkové téma? Tak nám napište, ještě je čas podělit se o své zážitky, zkušenosti a třeba i rady.

redakce@zena-in.cz

Soutěž: Obr.5

5

Winona Ryder, Dita von Teese, Penelope Cruz

 

Reklama