Bulvár

Měla prsa velikosti 11

Blíží se čas oběda a tak nezaškodí jedna humorná příhoda, kterou nám poslala čtenářka s nickem Tana M. Děkujeme a přejeme pěkné počteníčko všem ženám-in

Nevím zda mohu přispět k dnešnímu tématu trochu úsměvným příběhem s podprsenkou. V čase studií na vysoké škole jsem bydlela na vysokoškolských kolejích na Praze 2, na koleji Budeč. S námi na patře bydlela spolužačka Gábina, která měla prsa velikostí 11, dva vodní melouny obrovitých rozměrů. I Dolly Buster by ji zcela určitě záviděla. Na patře jsme měli společnou kuchyňku, prádelnu, a společenskou místnost. S trochou nostalgie , s trochou závistí jsme v prádelně okukovali zavěšené obrovité podprsenky .My,... ostatní studentky, které měly na hrudníků ,,,, většinou dvě malé borůvky. O prsou nemohu mluvit, protože valná většina studentek prvního a druhého ročníku nosila podprsenky velikosti 0.

Jedno krásného dne, po příchodů z přednášek se ozýval na chodbě kolejí "Budeč" šílený řev. To křičela Gábina, protože ji někdo ty parádní podprsenky ukradl z prádelny, kde je měla zavěšené. Ale kdo? Bože.? My všechny jsme měly prsa velmi malá a tak, podprsenky v podobě "stanu" ..... by nikdo z nás nemohl potřebovat. Gábi, všem spolužačkám, které se začaly shromažďovat v prádelně,,, vysvětlovala, jak těžko tyto podprsenky shání, jak si je většinou nechává zakázkově šít, nebo dokonce posílat přes zásilkový obchod, za strašně velké peníze.

Celá situace- "ztráta podprsenek velikosti stanů" se musela řešit na vysokoškolských kolejích. Ihned se udělala kontrola všech pokojů za přítomnosti vedoucího studijního oddělení, vedoucího kolejí, a tří členů studijní rady. Podprsenky, ale všechny do jedné se našly u studentky, která trpěla kleptomanií a měla tam i mnoho jiných kousků oděvů, spodního prádla, jeansů. Studentku kleptomanku ihned vyloučili ze studentských kolejí, protože porušila ubytovací řád.

Gábina dostala zpět své "stany" a my jsme se zas mohly kochat a dívat . Je to už skoro 22 let, jak rychle ten čas letí. A tak na závěr pár vět o kleptomanii z odborné literatury.

Kleptoman - osoba nemůže opakovaně odolat impulsům ukrást předměty, které nejsou určeny k osobní potřebě nebo pro finanční zisk. Obvykle začíná v adolescenci, ale může začít i v dospělosti. Jedinec pociťuje napětí před krádeží a uvolnění po ní. Ukradené věci pro něho obvykle nemají žádný význam, často bývají zahazovány nebo tajně vráceny na původní místo. Čin není prováděn s komplicem. Kleptoman má dostatek peněz ke koupi předmětů, ale krade jen pro požitek z kradení. Přestože se snaží svůj čin utajit, nevyužije všech možností. Ke zhoršení poruchy dochází při stresu. Léčba: Individuální psychoterapie.

Tana M.

Nějak si nejsem jista, zda jsou prsa jedenáctky vůbec k závidění.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Chtěly byste se s takovými ňadry vláčet? Máte také nějakou příhodu na dnešní podprsenkové téma? Tak nám napište, ještě je čas podělit se o své zážitky, zkušenosti a třeba i rady.

redakce@zena-in.cz

Soutěž: Obr.5

5

Winona Ryder, Dita von Teese, Penelope Cruz

 

   
16.09.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [8] malvina [*]

  peetrax — #6kamenných obchodů , kde   dostaneš podprsenky jelikosti H, J.....  je  velmi málo.

  superkarma: 0 17.09.2010, 10:14:40
 2. avatar
  [7] Lucimo [*]

  peetrax — #6 Hm...já už s těma háčkama mám problém. Takže když jsem dokojila a našla dva typy, které mi seděly, vzala jsem si po dva kusy a nechala v obchodě téměř celou rodičovskou a zřejmě budu muset dlouho vydržet...

  superkarma: 0 16.09.2010, 14:24:10
 3. avatar
  [6] peetrax [*]

  Lucimo — #5 Sml53

  já jsem včera v obchodě viděla velikost J. Ulevilo se mi, že to vůbec existuje.

  1. na komentář reaguje Lucimo — #7
  2. na komentář reaguje malvina — #8
  superkarma: 0 16.09.2010, 14:15:58
 4. avatar
  [5] Lucimo [*]

  Já mám prsa velikosti H a rozhodně bych hnala každého kdo by mi chtěl závidět. Já závidím holkám s hezkýma céčkama...ale bojím se operace, tak se s tím zatím tahám.Sml15 Ale koneckonců teď, když mám lehce přes sedmdesát kilo to není tak špatné, horší to bylo, když jsem vážila nějakých 53 kilo na 175 cm a k tomu prsa velikosti F.

  1. na komentář reaguje peetrax — #6
  superkarma: 0 16.09.2010, 13:35:11
 5. avatar
  [4] malvina [*]

  enka1 — #1 je  pravdou, že tyto prsa v obrovité velikosti, jsou  dost velkým zdravotním problémem pro  řadu  žen. Jde to operativně  zmenšit. Ze zdravotních důvodů.

  superkarma: 0 16.09.2010, 12:56:32
 6. avatar
  [3] enka1 [*]

  vodfon — #2 Dvě prsa a hlavaSml30

  superkarma: 0 16.09.2010, 12:40:13
 7. avatar
  [2] vodfon, kolie [*]

  enka1 — #1 proč třílaváSml52

  1. na komentář reaguje enka1 — #3
  superkarma: 0 16.09.2010, 12:28:55
 8. avatar
  [1] enka1 [*]

  11ky? To bych vypadala jak tříhlavá saňSml22

  1. na komentář reaguje vodfon — #2
  2. na komentář reaguje malvina — #4
  superkarma: 0 16.09.2010, 12:25:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme