Bulvár

Měla jsem zelený vlasy a k tomu snad polovinu pryč

Jak může dopadnout barvení v domácích podmínkách, se dočtete v dalším příspěvku, který nám na dnešní téma poslala čtenářka Věrulinka

Zdravím a přeji krásný den.

Původně jsem psát nechtěla, se svými vlasy jsem nadmíru spokojená, mám jich hodně na svůj věk, říkají i kadeřnice, jenom bych je chtěla mít vlnité, no bohužel nemám, doháním kulmou. Ale článek od nicku Januše, jsem si vzpomněla na zážitek před léty, který byl tedy málem na mrtvici.

S kamarádkou jsme se obě odbarvovaly na blond, výhodou bylo, že jsme si vzájemně hlavy nejen odbarvily, ale i ostříhaly a krásně načesaly. Jedna či druhá, když jsme si kupovaly barvu, myslely i na druhou, rovnou barvy kupovaly po dvou. Občas jsme šly spolu nakupovat, a jeden nákup se mně nevydařil, odnesla to moje krásná hříva, na kterou jsem byla patřičně pyšná. Kamarádka si koupila naší oblíbenou značku C 10, ale já si zakoupila novinku, Hera blond.

Prodavačka mi jí doporučila s tím, že neničí vlasy jako C 10. Kamarádka nevěřícně kroutila hlavou, no něco mi rozmlouvat, bylo jí jasné, že je zbytečný.

Ona šla na odpolední směnu, ale přece nebudu čekat až do zítra dopoledne, šup a barva byla na hlavě. Chodila jsem k zrcadlu, co to dělá s vlasama, ale čím více jsem se prohlížela, tím více se mi zdálo, že mám zelený vlasy. Ale to asi až to umyji, to bude dobrý. Omyl, vlasy jsem umyla a měla je zelený vlasy a k tomu snad polovinu pryč. Moje zděšení ani vypsat neumím, zmohla jsem se jenom na pláč a nadávky, jak jsem byla pitomá, další výrazy raději psát nebudu. Volám kamarádce do práce, pro pláč mi nerozuměla, jak jsem dopadla.

Přijela z práce večer a když mě viděla, smíchy byla bez sebe a co mně dala jmen, vidíš, vidíš, tvoje novinka. Ráno zvonek, kamarádka za dveřmi a říká, tak a jedeme do Večerní Prahy a dáš to do novin, aby jsi varovala ostatní ženy, podobné tobě, aby si to nekupovaly.

Že by se mi chtělo, říct nemůžu, ale nedala jinak, tak jsem si dala na hlavu šátek, ono bylo pomalu 30 ve stínu, já šátek na hlavě. V redakci se opravdu pobavili, ale ihned mě vyfotili, sebou jsem měla fotku mých kadeří před novinkou a opravdu druhý den vyšel článek, jak jsem dopadla. Titulek zněl: Zničení krásných kadeří touto barvou značky Hena-blond.

Z redakce jsme s kamarádkou na doporučení redakce jely do firmy, která distribuovala tuto úžasnou novinku, kde byli zaměstnanci v šoku a dostala jsem barvy dle svého výběru v hodnotě 1000.- Kč, barvy na celý rok.

Ale jak se zelený barvy zbavit, poradit neuměli ani v kadeřnictví. Nejen, že svoje úsměvy neuměli zadržet, ale co s tím, nevěděl ani šéf kadeřnictví. Jediný co nabídl, ostříhat na kluka, tedy mašinkou na dvojku a nechat dorůst. To jsem odmítla a šla s dalším pláčem domů.

Kamarádka šla opět na odpolední a já se pustila do práce. Moje myšlenky byly pochodující, mám či nemám, ale co víc můžu zkazit, už není co. Šup barva byla na hlavě a čekala jsem na výsledek. Zrcadlo napovídalo, že to mizí. Po umytí, hurááááá, nejsem sice blondýna, ale nejsem zelená, tak co, počkám až to uschne a dám druhou barvu- chudáci vlasy, dostaly pěkně zabrat. Dala jsem druhou barvu, hurááááááááááá, jsem blond, není to ono, ale já byla spokojená. Udělala jsem si zábal ze žloutků a oleje, vlasy umyla a zvoní zvonek. Kamarádka už byla z práce doma, když mě viděla, žasla, jak se mi to povedlo.

Poučení, nezkoušej, co neznáš, nebo ti není doporučeno odborníkem, protože prodavačka nevěděla, ani co prodává, taky jsem jí pěkně poděkovala a od této události, mimo barvy - tedy odbarvovače C 10 si nic na hlavu nedám, bojím se zkoušet novinky a že jich je na trhu požehnaně.

Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

A jak se vám to vlastně povedlo? To jste si tu zeleň odbarvila svou Cé desítkou?

Máte také nějakou vlasovou katastrofu? Tak se nám svěřte na adresu: redakce@zena-in.cz

účes4

Soutěžní účes č. 4

Co myslíte, je to účes, který zdobí hlavinku Beyoncé?

   
29.04.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Věrulinka [*]

  vodfon — #3 Sml23 tmavá ne, ale tato byla pro blondýny Sml68 a co do ní dali, kdo to ví? Sml15

  superkarma: 0 29.04.2010, 16:03:14
 2. avatar
  [8] Věrulinka [*]

  ToraToraTora — #2 Sml15 schovala, ale 2x jsem se stěhovala, bůh jenom ví, kde večerka skončila, jinak bych jí naskenovala Sml15

  superkarma: 0 29.04.2010, 16:02:18
 3. [7] jastura [*]

  Teta si taky kdysi odbarvila své vlasy (měla je špinavý blond a odbarvovala to na blond) a výsledkem byla jasně oranžová. Takhle razivou barvu jí mohl závidět i semafor. Taky to nakonec spravily asi 3 vrstvy barev..Sml30

  superkarma: 0 29.04.2010, 14:54:57
 4. avatar
  [6] ifulinkaa [*]

  u nás jedno léto vodníci byli hitem,holky se na konec školního roku nabarvily na blond(znáte to focení,představy prázdninových lásek...) a pak šuply do nově zrekonstr. bazénu... asi měl malinko více chloru,než obvykleSml52 když jste šli po městě,potkali jste tolik vodníků...

  superkarma: 0 29.04.2010, 13:29:29
 5. avatar
  [5] vodfon, kolie [*]

  Tanzánie — #4 To je na infarkt!Sml80

  superkarma: 0 29.04.2010, 12:19:35
 6. avatar
  [4] Tanzi [*]

  kamarádka také jednou byla do šedozelena, když s čerstvě odbarvenou hlavou šla do bazénu.

  1. na komentář reaguje vodfon — #5
  superkarma: 0 29.04.2010, 12:16:02
 7. avatar
  [3] vodfon, kolie [*]

  Ty jsi byla slavnáSml59Ona HENA, to tak ráda dělá. Sml80

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #9
  superkarma: 0 29.04.2010, 12:04:48
 8. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  Věrulinka — #1 A neschovala sis výtisk Večerní Prahy??

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #8
  superkarma: 0 29.04.2010, 11:56:32
 9. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Dana Svobodová: ano dvěma C10 Sml67, díky bohu Sml30, vodník mě mohl závidět Sml52

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #2
  superkarma: 0 29.04.2010, 11:43:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme