Čtenářka Mamjar si myslí, že ženy si vybírají muže podvědomě stejné. Ona sama je jasný příklad. Její partneři byli buď mamánci, alkoholici nebo si rdi odskočili jinam...

Se svou špetkou do mlýna přispěchala dnes také čtenářka Majmar.


Řekla bych, že ženy si podvědomě hledají stejné muže proto, že doufají, že ten další bude jiný nebo že jej změní.

Sice všude pořád píše, že chlapa nezměníte a když ano, tak na chvíli a pak je to ve starých kolejích

Já měla několik vztahů. Střídaly se pořád dokola tyto tři typy mužů-mamánci, ti co si rádi přihnuli nebo se rádi zapomněli jinde. Můj bývalý muž byl, bohužel, kombinací všech a já bláhově věřila, že ho změním já nebo když budeme mít děti. Ze začátku vztahu skoro nepil, tak nebyl důvod panikařit. Když se ostýchal mě představit doma, trochu jsem zpozorněla, ale pořád jsem nic netušila. Že se rád kouká po jiných a ostatním nemluvě, jsem také netušila.

Můj první vážný vztah byl s klukem, který byl moc hodný a upnutý na maminku. Druhý se rád těšil s děvčaty a sem tam si přihnul a třetí, můj muž byl kombinací všeho, jak jsem psala.

pak samozřejmě nastaly hádky a prosby, usmiřování a sliby a pořád dokola.

Nakonec jsme se rozvedli a do cesty mi později vstoupil nový muž. ALE...v 38 letech stále bydlel s maminkou a když mě k nim pozval, musel se dovolit a ukázat mě jí. Odstěhovat se nechtěl a tak to i brzy skončilo.

Za nějaký čas další nová známost, ale taky maminčin chlapeček, byl ode mne asi 10 let mladší, mně bylo 49 jemu 39, jeho maminka mě zbožňovala, ale neustále nám byla v patách...

Tak jsem se zařekla, že už dost, a nikdy více. Jsem teď asi 6. rokem sama a zatím po nikom netoužím.

Mamjar

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

Příspěvky k tomuto tématu již nepište. Později odpoledne (kolem 17.00 hodiny) se dozvíte, která čtenářka získala za příspěvek slíbený dárek: parfém little gold dress od Avonu!

avon

Reklama