Děkujeme za zajímavý názor na dnešní téma. Svůj příspěvek nám poslal čtenářka s nickem Vlastka, která bude dnes asi výjimkou, protože džíny nenosí. Co ji k tomu vedlo?

Dobrý den. Dovolila jsem si k tomu tématu přispět z jediného důvodu. Nikdy jsem džíny neměla. Nikdy mě nelákaly. Za dob mého mládí (a to už je hodně dlouho), se začaly nosit texasky, později rifle. Byl to pro mě velice nepříjemný materiál, tvrdý, nepoddajný. Kdysi mně sestra věnovala rifle po sobě, které jí byly malé. Vzala jsem je jednou (a naposled) na sebe. Připadala jsem si, jak zabetonovaná. Nemohla jsem si pořádně sednout ,ohnout se a při každém kroku jsem cítila, jak to do mě naráží, drželo mi to jak v kleštích.

Vím, že od té doby jsou úplně jiné materiály, jistě příjemné a pohodlné. Ve mně to ale již zůstalo, nehleďe na to, že v mém věku už bych si připadala v džínách hodně trapně.

Zdravím mládí v riflích.  Vlastka

Já sice nevím, kolik je vám let, ale moje tchyně nosila džíny i v sedmdesáti a vůbec v nich nevypadala trapně.

Co vy a džíny? Nosíte je, i když vám není dvacet? Myslíte si, že nosit džíny ve zralém věku je trapné? Co vám na džínách vadí? Co na nich oceňujete? Které džíny jsou pro vás nezapomenutelné? Máte nějakou džínovou příhodu?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama