Bulvár

Měla jsem je porvé a naposledy na sobě

Děkujeme za zajímavý názor na dnešní téma. Svůj příspěvek nám poslal čtenářka s nickem Vlastka, která bude dnes asi výjimkou, protože džíny nenosí. Co ji k tomu vedlo?

Dobrý den. Dovolila jsem si k tomu tématu přispět z jediného důvodu. Nikdy jsem džíny neměla. Nikdy mě nelákaly. Za dob mého mládí (a to už je hodně dlouho), se začaly nosit texasky, později rifle. Byl to pro mě velice nepříjemný materiál, tvrdý, nepoddajný. Kdysi mně sestra věnovala rifle po sobě, které jí byly malé. Vzala jsem je jednou (a naposled) na sebe. Připadala jsem si, jak zabetonovaná. Nemohla jsem si pořádně sednout ,ohnout se a při každém kroku jsem cítila, jak to do mě naráží, drželo mi to jak v kleštích.

Vím, že od té doby jsou úplně jiné materiály, jistě příjemné a pohodlné. Ve mně to ale již zůstalo, nehleďe na to, že v mém věku už bych si připadala v džínách hodně trapně.

Zdravím mládí v riflích.  Vlastka

Já sice nevím, kolik je vám let, ale moje tchyně nosila džíny i v sedmdesáti a vůbec v nich nevypadala trapně.

Co vy a džíny? Nosíte je, i když vám není dvacet? Myslíte si, že nosit džíny ve zralém věku je trapné? Co vám na džínách vadí? Co na nich oceňujete? Které džíny jsou pro vás nezapomenutelné? Máte nějakou džínovou příhodu?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

   
04.10.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Eva_CZ [*]

  Nosim je od svych dvanacti let a nosit budu, pokud nebude vedro a neumim si bez nich svuj zivot predstavit. Miluju je.

  superkarma: 0 04.10.2010, 19:00:59
 2. avatar
  [5] denkas [*]

  ToraToraTora — #1 Nojo ,my šedesátnice jsme vlastně ,tady v Česku ,průkopnice džín! Já je nosím asi od svých 14 let a to už je 44let! A jak sem stará ,tak už vlastně jen v těch džínách navlečená. Za mlada jsem to střídala se sukní,i když některá byla džínováSml16. Když začly,tak táta jen kroutil hlavou ,co to nosíme ,že kdysi mu příbuzní (USA) poslali kalhoty ,samej zip ,no prostě k ničemuSml16!

  superkarma: 0 04.10.2010, 17:23:04
 3. avatar
  [4] Altamora [*]

  K džínám mám podobný vztah jako k růžové barvě. Na druhých mi nevadí, na někom se mi i líbí (kromě bokovek, pohled na cizí kalhotky nebo půlky mě opravdu nepřipadá estetický), ale nedovedu si představit, že bych v nich já šla do práce. Jen někam na vycházku nebo do kopců. Možná je začnu nosit, až budu v důchodu, to se ke mně třeba začnou hodit.Sml58

  superkarma: 0 04.10.2010, 16:29:14
 4. avatar
  [3] Pentlička [*]

  Já jsem už taky pamětnická generace, ale džíny jsem vždycky hrozně moc chtěla, v 17 je konečně sehnala a od té doby na ně nedám dopustit. Nosím je stále, i do práce a cítím se v nich dobře. Nikdy mě nesvíraly a sedět v nich můžu úplně normálně. Nesmí to být ovšem bokovky, ty nesnáším a cítím se v nich nepohodlně. Myslím, že je budu nosit až do smrti smťoucí. A vídám v nich i sedmdesátnice a nevypadají nijak divně.

  superkarma: 0 04.10.2010, 13:30:44
 5. avatar
  [2] SStream [*]

  Vlastko, nejste sama. A věk v tom rozhodně roli nehraje Sml16 Já džíny nenosím už pěknou řádku let a je mi s tím fajn. Nosím plátěné kalhoty, vlněné kalhoty, bavlněné kalhoty klasického střihu s puky a dlouhé sukně. Svému tělu ubližovat nebudu Sml54 Džíny jako takové se mi líbí. Nějaké bych i ráda, ale prostě v nich nevydržím Sml80

  superkarma: 0 04.10.2010, 13:07:10
 6. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Má tchýně je nosí i v šedesáti a je trapná jen, pokud otevře ústa. s outfitem to nesouvisí Sml54 Jen do nich :o)

  1. na komentář reaguje denkas — #5
  superkarma: 0 04.10.2010, 12:00:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme