Leželi vedle sebe již několikátou noc a přitom se vždy jen objímali. Markéta si už začínala myslet, že Standu nikdy nedostane. Hrozně moc po něm toužila už několik měsíců a teď, když celá parta stanovala a na ni zbyl stan se Standou, si myslela, že se konečně dočká toho očekávaného milování. Byla to poslední noc na dovolené a ona to vážně moc chtěla, ale nedávala to najevo. Ani se Standou neflirtovala.

Jako vždy se k němu otočila zády se slovy: „Dobrou noc". On ji zase objal. Lehl si za ni, jak už to několik nocí předtím udělal, ale dneska nějak nemohli usnout. Náhle cítila, jak jí odhrnuje vlasy ze šíje a dává jí pusu na krk zezadu. Co pusu, on ji tam začal líbat. Nikdo si nedokáže představit, co to s ní udělalo. Měla husí kůži a bradavky jí okamžitě ztvrdly. Nevěděla, jestli se má otočit, a tak vychutnávala ten pocit, o kterém si myslela, že brzy skončí, aniž by se hnula. On jí však zajel rukou pod tričko a začal jí hladit břicho. Hladil ji jen polštářky prstů, a tak to Markéta nemohla vydržet a otočila se. V ten okamžik poprvé ucítila chuť jeho jazyku, když ji začal líbat. Cítila při tom takové mrazení v zádech, až se jí zrychloval dech. Přejel jí rukou na záda a začal ji hladit tam.

Ona mu smyslně zajížděla rukou do vlasů. Cítila, jak jí zezadu přetahuje tričko přes hlavu a došlo jí, že jen u líbání nezůstanou. Při tom pomyšlení na milování náhle zvlhla. Nechala si sundat i kalhotky a on ji začal hladit po zadku a stehnech. Náhle si Markéta uvědomila, že je Standa pořád ještě oblečený. Sama pro sebe se musela zastydět, protože se tak moc zažrala do svých pocitů, že na něj úplně zapomněla. Docela hbitě mu sundala tričko a zajela rukou pod trenky. Ty už se jí sundávaly hůř. Trochu se jí klepaly ruce, ale nakonec se jí to povedlo. On ji pak začal líbat na krku, klíčních kostech a prsou, ale úmyslně se vyhýbal bradavkám. Markéta se slyšela, jak vzdychá, což byl důkaz toho, jak moc se těší, až jí ty bradavky políbí. Nechal ji schválně dlouho čekat.

O to bylo lepší vychutnat ten pocit, když se jich konečně dotknul jazykem. Líbal je krouživými pohyby, olizoval je a sál a Markétě se z toho točila hlava. Ještě že při tom ležela, protože kdyby stála, tak by spadla. Najednou se přestal věnovat bradavkám a přejel rukama k jejímu klínu. Nejdříve ji hladil jen tak na povrchu, ale pak si v ní začal namáčet jeden prst po druhém. Moc se jí to líbilo, ale to, co udělal potom, ji překvapilo. Vždy si v ní navlhčil jeden prst a dal jí ho do pusy, aby ho olízla. Dělal to od palce k malíčku. Nejdřív byla znechucená, ale pak jí to připadalo ještě víc vzrušující než to líbání na bradavkách. Taky ho začala hladit v rozkroku a byla až moc překvapená jeho rozměry. Markéta totiž v životě moc chlapů neměla, ale i tak věděla, že těch jeho 26 cm je nadnormál. Standa ale nelenil a využil každého okamžiku, aby mohl Markétě dělat dobře. Začal ji líbat v klíně a Markétě nezbylo nic jiného než ho hladit ve vlasech.

Cítila, jak jí projíždějí vlny rozkoše, a slyšela sama sebe, jak ho prosí, aby už do ní vklouzl. V podstatě spolu celou dobu nepromluvili a první, co bylo po tak dlouhé době řečeno, bylo škemrání o milování. Standa chvíli dělal, že ji neslyší, ale nakonec to sám nemohl vydržet a vklouzl do ní. Měla jí uzounkou a ten jeho penis ji pořádně roztahoval. Nejdříve se pohyboval pomalu a něžně. Pak chytil její nohy za kotníky a zvedl je na svá ramena. Tak pronikal ještě hlouběji. Markétu to slabě bolelo, ale ta rozkoš byla větší, takže to v podstatě necítila. Náhle ji zalilo horko - bylo to Standovo sperma. Napadlo ji, že se ani nezeptal, jestli může, ale nejspíš ji za ten týden viděl, jak polyká prášky.

Ráno, když se probudila, byla od spermatu a od krve. Standa se moc omlouval, ale neuvědomil si, že jí může ublížit. Holt měl příliš velké rozměry. Markéta se vysprchovala a za pár hodin odjela z dovolené domů, kde ji čekal její přítel s otevřenou náručí.

Reklama