...píše naše čtenářka s nickem vmarta. Její šťastná čísla jsou 3 a 13, ale také 5, což je prý astrologicky magické číslo, které má ve svém datu narození rovnou dvakrát. Takže dítě štěstěny

Magie čísel, tak tyhle dvě slova mi nic neříkají, nejsem pověrčivá i když. Moje šťastná čísla jsou 3 a 13. Nevadí mi, že 13- tka vychází na pátek, naopak se potěším, každý čeká, co se mu stane a já si od radosti pískám. Vždy mám nějakou dobrou správu. 13 mi oznámila dcerka, že přijede domu na svátky, 13- tého se syn přestěhoval do nového bytu a dokonce jsme si 13- tého přivezli našeho psího kamaráda domů.

A trojka? No toho je víc. To bych psala moc dlouho.  V znamení zvěrokruhu mám taky štastné číslo 13. Tak co říct víc?

Mé datum narození má čísla 1,2,5,5,6,7,9...hezká plejáda čísel..ale atrologické magické číslo 5 mám 2x...tak bych měla být šťastný človíček...a řeknu Vám, asi to tak je. Až na tu práci...ale ta se snad taky najde...doufám.

A datum 12.12.2012 ? Myslím že žádný mimořádný den to pro mně není, ale uvidíme až večer.

A Vám přeji , ať tenhle magický den Vám hezky dopadne.

Vaše vmarta

Milá vmarto, to jsem nevěděla, že je pětka magické číslo. To mám radost, pětka je moje životní číslo

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a magická čísla milé ženy-in? Máte své šťastné číslo? Jedno, nebo je jich víc? Věříte na magii čísel? Jaké je vaše životní číslo? Odpovídá vašemu naturelu? Máte naopak číslo, které vám přináší smůlu? Je to pověstná třináctka, nebo jiné číslo?

Má vaše datum narození hezkou nebo zajímavou sestavu čísel? Přičítáte mu nějaké zvláštní vlastnosti?

Jak se cítíte dnes, 12.12.2012? Zažila jste něco zvláštního?

Napište nám na toto zajímavé téma. Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

darky

 

 

Reklama