Dneska tu máme opravdu různorodé názory, s dalším přichází čtenářka Maryene. Podle ní by se měli partneři i na těchto věcech vždycky domluvit.

Taky si myslím, že většina dárců jsou studenti, kteří si chtějí přivydělat a moc je nezajímá, že tím někomu pomohou. Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Maryene, a přeju krásný den.


Dobrý den,

jsem ráda, že mohu vychovávat svoje vlastní děti, ale aby tomu tak bylo, musela jsem podstoupit dlouhá a nekonečná a také nepříjemná vyšetření a zákroky. Naše děti mají to štěstí, že mají a také znají své vlastní rodiče. Spousta dětí takové štěstí nemá. Nevím, jak bychom se zachovali, kdybychom své vlastní děti nadále mít nemohli ať z důvodu mého nebo manžela a hledali bychom jakoukoliv jinou alternativu.

Neznám žádného dárce spermatu, ale myslím si, že tady nehraje přílišnou roli slitování se nad osudy lidí, kteří nemohou mít své vlastní děti, že je to spíše otázka finanční. Většinou studenti hledají každou možnost přivýdělku a tohle je asi pro chlapce přivýdělek docela snadný a chlubit se s tím nikde nemusí, takže ani jejich budoucí nebo současná partnerka nic nemusí vědět.

Nevím, jak bych se zachovala, kdyby si i můj manžel chtěl podobným způsobem „přivydělat“. Asi by mi vadilo, že po světě někde běhají jeho děti, které neznám. Podle mě by to tedy měla být vždy domluva obou partnerů, jestli darovat nebo ne.

Hezký den.

Maryene

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Dárcovství spermatu

  • Znáte někoho, kdo daroval sperma?
  • Bavili jste se o tom někdy s Vaším partnerem?
  • Vadilo by Vám, kdyby Váš partner daroval sperma?
  • Co by Vám nejvíc vadilo?
  • Dosud jsou dárci anonymní. Myslíte, že je to správné?

Napište mi, těším se na Vaše příspěvky! Jedna z vás dostane jako vždycky dárek, tentokrát knihu Hot Boys (M. T. Majar) a doplňky stravy pro ženy Bioaktivní B-Mum. Na vaše příspěvky budu čekat do dnešních 14.30 hodin, adresa je redakce@zena-in.cz, heslo SPERMA. Předem děkuju a přeju hezké pondělí!

cercer

Reklama