Zdravím všechy ženy-in,

tak jsem zpátky z tiskové konference o Velmi křehkých vztazích. Plná dojmů a pojmů. Můžete se těšit na pěknou reportáž, kterou si pro vás na příští týden připrávím. Snad budete spokojené ;)

Ale teď mám velmi čerstvou historku k tématu, řekla bych. Když jsem se vracela tramvají zpátky do redakce (to víte, na autíčko není), tak se mnou navázal konverzaci jeden podnapilý muž:

"Revize jízdenek."
Otráveně jsem začala sahat do kabelky aniž bych se na pána nějak zblízka podívala. Byla jsem začtená do materiálů z tiskovky. Když si pán všimnul, že jsem to vzala vážně, s krkolomnou výslovností mě zastavil:

"To byl žert, slečno, já jsem vás chtěl pozvat na večeři."
Zůstala jsem na něj hledět neschopna slova. Pravděpodobně četl článek v pánském časopisu, jak se seznámit s dívkou v dopravním prostředku. Začala jsem se rychle vymlouvat a dívat se jinam. Chlap si viditelně myslel, jaký to není macho a jak mě ohromí svým originálním přístupem. Neohromil.

"Víte, já teď jedu pracovat. Vracím se do kanceláře z tiskovky a musím udělat článek."
"Přece mě neodmítnete."
"Teď jsem byla ve společnosti 20 herců. Myslíte si, že mi můžete nabídnout víc?"
"No, jako Vašut asi nevypadám, ale třebe se už nikdy neuvidíme..."
"V to pevně doufám," prohlásila jsem nekopromisně a zahleděla se z okna.

Tím jsem pána definitivně odradila. Smutně si nadal brýle a při vystupování prohlásil:
"Až budete mít v životě 500 chlapů jako já jsem měl 500 ženských. Tak si teprve budete moci vyskakovat."

No, je jasné, kdo dělá v těhlech věcech chyby. Podnapilý chlap nikdy neudělá dojem a už vůbec ne přepadovkou v tramvaji. Navíc pokud aspoň ze čtvrtiny mluvil pravdu o počtu svých milenek, velmi bych se obávala nějaké choroby.

Přístě si sebou do tramvaje beru vidle. A co vy ženy-in? Zažila jste nějakou takovouto přepadovku? Jaký názor máte na podnapilého pána v posteli? Napište mi i své příběhy z postele i toho co tomu předcházelo na mail redakce@zena-in.cz. Těsím se i na vaše historky.

Reklama