Ahoj Radime,
 
zkusím Ti napsat svoje zkušenosti k dnešnímu večernímu tématu.
 
Moje první setkání se sexem na veřejnosti bylo hodně brzo, v mých dvanácti letech. Ale vlastně jen z doslechu. Jdu si takhle po Petříně a najednou slyším dva důchodce, jak si povídají: „Dnes jsem musel odejít ze své lavičky. Seděli tam dva mladí a to bylo strašné, co prováděli. Ona mu seděla na klíně a lovila mu v kalhotách. A když ho vytáhla, on vám ho měl jak suchý klacík! No já bych se styděl s tím do ní šťouchat..."

Už jsem sice tušil, o čem je řeč, ale stejně jsem si takové blbiny na lavičce v parku představit neuměl.
 
Až o dost později jsem něco podobného zkusil sám. S holkou z tanečních jsem také nabral po kurzu „zkratku" přes Petřín. A světe div se, šlo to! Lidé kolem chodili, tvářili se, že nic nevidí, a já je za chvíli také neviděl. :-) Dokonce i té holce se to líbilo, takže jsme to ještě párkrát provedli.
 
Rovnou přiznám, že s věkem mi rozumu nepřibývá. Dokud jsme spolu jen chodili, tak jsme se s manželkou občas milovali přímo na schodech v paneláku, kam jsem ji doprovázel. A později po svatbě také v poledne na dece v třešňovce. Tam jsme ovšem museli celou akci dokončit pod dekou, protože krásné počasí přilákalo mnoho čumilů... :-)
 
Ale nejkrásnější zážitek mi manželka připravila cca před deseti lety. To jsme se chtěli políbit na 1.máje pod rozkvetlou třešní. V Praze na Žižkově jich je máme několik přímo za činžákem. Takže mne večer po návratu ze zaměstnání chytla za ruku, odvedla za barák... a tam si rozepnula dlouhý svetr, co jí sahal až pod kolena. Neměla pod ním nic! A pod jednou třešní poblíž lampy veřejného osvětlení jsme se rychle, ale o to divočeji, pomilovali. Nikdo nás ten večer nenachytal.
 
Bohužel jsme to nikdy potom nezopakovali. A pozdější zážitky mimomanželské si nechám pro sebe.
 
Ahoj
Mickey Mouse


No na myšáka pěknej kanec, řeknu vám!:-) To je na gratulaci, takové veselé zážitky! :-) Ale důchodce mluvící o klacíku by mne asi rozesmál.

Napište mi také na adresu redakce@zena-in.cz! Těším se, co se dozvím!:)

Reklama