Zdraví

Mějte pevné, lesklé a zdravé nehty

Určitě každá z nás zná problém s lámáním a třepením nehtů a s jejich nezdravým vzhledem. Nejednou během svého života se s těmito problémy setkala snad každá žena. Příčin může být hned několik: nemoc, nedostatek vitaminů a minerálů ve stravě, změna antikoncepce a následný vliv hormonální nerovnováhy, špatná péče o nehty nebo časté lakování a odlakování nehtů.

Možné příčiny nezdravých nehtů

 • Eladennemoc
 • nedostatek vitaminů
 • nedostatek minerálů
 • změna antikoncepce
 • špatná péče
 • časté lakování a odlakování

Ať už je příčina jakákoli, ke zlepšení zdraví a vzhledu nehtů jsou důležité dvě základní věci. Zásobení organismu a s ním následně i nehtů dostatečným množství živin a dobrá péče o nehty.

Jak o nehty správně pečovat?

Pro zdravý vzhled nehtů je důležitý dostatečný příjem aminokyselin, vitaminů a minerálů. Všechny tyto důležité látky můžete svým nehtům zajistit z pestré a vyvážené stravy nebo z vitaminových doplňků stravy. Dále je velmi důležitá péče o nehty. Nehty by se neměly namáhat častým lakováním a odlakováním nebo pilováním v obou směrech.

Náš TIP

Na našem trhu je nepřeberné množství doplňků stravy, které jsou určeny pro výživu vlasů nehtů a pokožky. Jako náš tip jsme vybrali GS Eladen, který má výjimečné složení, obsahuje speciální kombinaci sirných aminokyselin, vitaminů a minerálů – Keratine Activating Formula®.  Díky této kombinaci je zajištěný zdravý růst vlasů a nehtů a je příznivě ovlivněna kvalita pokožky. Na letošní jaro je připraveno speciální balení, které obsahuje 30 kapslí NAVÍC.

Pečujete dobře o své nehty? Vyzkoušela jste už GS Eladen?

   
21.05.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] libuno [*]

  Nezkoušela jsem žádné přípravky. Jen vím, které nehtům škodí. Proto bych vždy použila rukavice. Naše civilizace je zahlcena tolika přípravky, že by se musela zbláznit. Na nehty, na vlasy, na nohy, na paty, na pr... Že už nevíme, kam a na co. Je to jen otázka reklamy, vydělávání na obyčejných lidech . Zahlcování reklamou!!!! Jen aby ti bohatí byli bohatší a ti hlupáci se nechali zvyklat.

  superkarma: 0 21.05.2009, 20:22:44
 2. avatar
  [2] átéčko [*]

  schnaxy — #1 Nejdůležitější je to nemytí nádobí!!!

  Taky je dobrý konopný olej

  superkarma: 0 21.05.2009, 11:30:09
 3. [1] schnaxy [*]

  V ranném mládí se mi hodně lámaly nehty.Nebyly žádné doplňky stravy,takže jsem měla krátké nehty.Všimla jsem si ,že čím jsem starší mám krásnější a delší nehty.To je tím ,že nemyji nádobí a že používám leta BIOAKTIVNÍ SELEN ZINEK.Sml25Sml25Sml25

  1. na komentář reaguje átéčko — #2
  superkarma: 0 21.05.2009, 08:39:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme