Styl

Mějte okouzlující vlny snadno a během okamžiku od novinky Rowenta So Curls

Vlnité až kudrnaté vlasy jsou trendem poslední doby. Podtrhují ženskost, zvýrazňují obličej a dodávají romantický vzhled.  A nejsou to jen večírky, ale i běžný den, kdy s nimi zazáříte. Vytvořit krásné vlny jako od kadeřníka není ale jednoduché. Nyní to jde bez zdlouhavých příprav a starostí o výsledek, s technologií zaručující zdraví vlasů. Rowenta přináší zbrusu novou kulmu, se kterou získáte výsledek jako od profesionální kadeřnice. So Curls, to je INSTANT CURLING SYSTÉM, který automaticky natáčí vlasy a vytváří okouzlující vlny během okamžiku.

Rowenta So Curls

A jak dokonalé vlny vypadají? Musí mít objem, elasticitu, lesk, precizní křivku bez zacuchání a musí dlouho vydržet i bez aplikace kvant fixačních přípravků. Základem je optimální teplota a čas natáčení uzpůsobený přesně podle typu vlasů, tak aby nedocházelo k přesoušení vlasového vlákna, které pak má tendenci vázat vzdušnou vlhkost, vlny plihnou a vlny nedrží. Proto Rowenta vyvinula zcela nový automatický natáčecí systém, který přizpůsobí teplotu a čas natáčení tak, aby výsledné vlny byly dokonalé a vlasy chráněné.

Rowenta So Curls

Rowenta So CurlsRowenta So Curls s novým, speciálně vyvinutým ergonomickým tvarem umožňuje příjemnou manipulaci ve vertikálním směru bez zatížení zápěstí. Zvětšený otvor usnadňuje umístění pramene vlasů a urychluje natáčení. Pramen vlasů je automaticky vtažen dovnitř přístroje, stačí držet stisknutou rukojeť a elektronický zvukový signál sám ohlásí, kdy je vlna hotová. Pak stačí jen rukojeť uvolnit a pokračovat s dalším pramenem.

Elektronická kontrola času zajišťuje optimální dobu natáčení a zabraňuje přehřátí vlasu. Přizpůsobí se přesně podle druhu natočení od volných plážových vln až po pevné lokny. Topné těleso je zcela izolované tepluvzdorným pláštěm a zabraňuje tak riziku popálení prstů, které bohužel není u klasických kulem výjimkou.

Rowenta So Curls

Rowenta So Curls to je kouzelně snadné použití s krásnými a zdravými vlasy na prvním místě. Keramický turmalínový povrch kulmy přirozeně vyzařuje prospěšné ionty, které chrání vlas, dodávají mu hydrataci, uhlazují ho, zabraňují krepatění a elektrizování a dodávají mu zářivý lesk a hebkost.

Nastavitelná teplota se přizpůsobí podle druhu vlasů: šetrná teplota bez rizika poškození pro vlasy jemné, barvené či melírované, nebo často namáhané se sklonem k poškození 170°C, pro normální vlasy teplota 200°C a pro silné vlasy 230°C.

Rowenta So Curls

Mezi další parametry pro snadné použití patří:

 • Rychlý čas nahřátí do 30s
 • Kontrolka připravenosti k provozu
 • Automatické vypnutí po 1h
 • Úsporný režim – po 20min teplota klesá na 50°C
 • Otočná šňůra 1,8 m pro snadnou manipulaci
 • Příslušenství na čištění

www.rowenta.cz

   
09.05.2016 - Vlasy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] AmeA [*]

  Sml59Sml59Sml67

  superkarma: 0 09.05.2016, 22:26:15
 2. avatar
  [4] gituška [*]

  Líbí

  superkarma: 0 09.05.2016, 17:07:51
 3. [3] bobani [*]

  dobrá pomůcka

  superkarma: 0 09.05.2016, 09:58:38
 4. [2] milkagu [*]

  Sml16

  superkarma: 0 09.05.2016, 06:49:43
 5. [1] Andreadornova [*]

  Sml79

  superkarma: 0 09.05.2016, 06:19:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme