Cholesterol je nepostradatelná látka přítomná v těle každého z nás, ale vlivem stresu a s tím souvisejícího příjmu mnohdy nevyvážené stravy často dochází k enormnímu nárůstu jeho hladiny v krvi. Udržet cholesterol na uzdě vám přitom může pomoci i novinka z řady funkčních čajů TEEKANNE – Čaj na cholesterol.

Produktová řada funkčních bylinných čajů TEEKANNE vychází z osvědčených kombinací tradičních bylin, jejichž teekannepozitivní účinky na lidský organismus jsou dobře známy již po celá staletí. Síla bylin dokáže dopomoci k překonání či uklidnění lecjakého neduhu, proto se nový funkční čaj TEEKANNE Čaj na cholesterol zaměřuje na další z nich – udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Směs zeleného čaje, plodů koriandru setého, květu chmelu otáčivého a květu řebříčku obecného pozitivně působí na metabolismus tuků a přispívá k udržení vyvážené hladiny cholesterolu v krvi.

Balení čajů TEEKANNE „Čaj na cholesterol“ obsahuje 10 čajových sáčků a je k dispozici za maloobchodní doporučenou cenu 42,90 Kč.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz

Reklama