Abych pravdu řekla, od svého chlapa bych nechtěla dostat například přípravek na hubnutí nebo na růst vlasů... hledala bych pod tím skrytý podtext,“ uvažuje ve svém příspěvku k dnešnímu tématu čtenářka Streamline.

Hledáte v dárcích skrytý podtext? Zamyslete se společně se čtenářkou Streamline...


  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?

Mojí oblíbenou kosmetickou značkou je VICHY, takže dostanu-li nějaký produkt od této značky z lékárny - budu mít vždy radost ;-)  Jinak mě zajímají i různé přípravky pro ženy na podporu růstu vlasů, nehtů na zlepšení stavu kůže a i na hubnutí - prostě ženská, no :-D

  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?

Když nad tím tak přemýšlím, tak jediný dárek, který jsem z lékárny dostala je právě má oblíbená kosmetika a to jsem dostala od maminy a kamarádky. Myslím, že mého chlapa by ani nenapadlo jít nakupovat dárek do lékárny - osvědčilo se mu nakupování pro mě ve zlatnictvích, takže se toho drží a nevymýšlí žádné novinky na rozdíl ode mě :-D A abych pravdu řekla, od svého chlapa bych nechtěla dostat např. přípravek na hubnutí nebo na růst vlasů... hledala bych pod tím skrytý podtext :-D

  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Já sama dárky v lékárnách nakupuji a to pro své prarodiče i prarodiče mého přítele - jsou to starší lidé, kteří si sami o nic neřeknou, co by si přáli a kupujeme takové přípravky, které víme, že užívají normálně, takže to není žádné překvápko, ale určitě to ani neurazí - překvápka stejně nejvíce ocení dětičky a ty by taková tříměsíční zásoba vitamínků asi moc nepotěšila - max. k Mikuláši :-))

Streamline

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama