Hledáte vhodný dárek pro radost? Chcete někomu říci, že vám na něm záleží, potěšit ho milou zprávou? Věnujte mu medvídka Fizzy Moon! Pozor zajímavá akce! V prodejnách Albi v době od 5. do 11. listopadu ke každému zakoupenému výrobku s medvídkem Fizzy Moon dostanete přání nebo tašku Fizzy Moon zdarma!

  Medvídek Fizzy Moon

Medvídek Fizzy Moon je posel milých zpráv. Znají ho již v mnoha zemích světa a nyní přichází otevřít své srdce i českým zákazníkům. Poznáte ho snadno – je roztomilý, s růžovým knoflíkem na bříšku, zkrátka k pomazlení.

 Medvídek Fizzy Moon

Medvídek Fizzy Moon vždy nese důležitý vzkaz! Důležitý pro vás a pro toho, koho chcete obdarovat. Stačí si jen vybrat ten, který je vašemu sdělení nejblíže… Uvidíte, jaký s ním sklidíte úspěch. 

 Medvídek Fizzy Moon

Fizzy Moon je dárkem pro výjimečnou příležitost. Udělá radost každému oslavenci, pomůže Vám popřát k narozeninám či k svátku, poděkovat, projevit vděčnost i lásku. Koncept s postavičkou medvídka Fizzy Moona nabízí dárky, které lidé dávají nejčastěji – hrnečky, svíčky, magnetky, sněžítka a pokladničky. A ve všech se ukrývá kouzlo – kouzlo medvídka Fizzy Moona.

 Medvídek Fizzy Moon

Získejte dárek!

Začátkem listopadu bude probíhat zajímavá akce, o které vás chceme informovat! V prodejnách Albi v době od 5. do 11. listopadu ke každému zakoupenému výrobku s medvídkem Fizzy Moon dostanete přání nebo tašku Fizzy Moon zdarma!

 Medvídek Fizzy Moon

Více najdete na  www.albi.cz 

Jaký vzkaz byste nejraději věnovali a komu? Dostali jste někdy takový dárek? Potěšil vás?

Reklama