.

Medvídek Fizzy Moon: protože pro mě tolik znamenáš…

Dárky

Medvídek Fizzy Moon: protože pro mě tolik znamenáš…

Hledáte dárek pro někoho, komu chcete něco milého sdělit? Chcete někomu říci, že vám na něm záleží, potěšit ho milým vzkazem? Věnujte mu medvídka Fizzy Moona! Uvidíte, že váš dárek vykouzlí úsměv tomu, komu jej věnujete.

Fizzy Moon

Některé dárky, které najdete pod stromečkem, patří mezi nepraktické, jiné jsou nudné a potřebné. My však máme pro vás tip na malý dárek, který obdarovaného zahřeje u srdce. A to je přece nejdůležitější!

Fizzy

Medvídek Fizzy Moon je posel milých zpráv. Znají ho již v mnoha zemích světa, u nás jej najdete v prodejnách Albi, nebo v obchodech, kde se Albi dárky prodávají. Poznáte ho snadno – je roztomilý, s růžovým knoflíkem na bříšku, zkrátka k pomazlení.

Fizzy

Medvídek Fizzy Moon vždy nese důležitý vzkaz! Důležitý pro vás a pro toho, koho chcete obdarovat. Stačí si jen vybrat ten, který vyjadřuje nejlépe, co chcete říct… Uvidíte, jaký s ním sklidíte úspěch.

Fizzy

Fizzy Moon je dárkem pro výjimečnou příležitost. Udělá radost každému oslavenci, pomůže Vám popřát k narozeninám či k svátku, poděkovat, projevit vděčnost i lásku. Koncept s postavičkou medvídka Fizzy Moona nabízí dárky, které lidé dávají nejčastěji – hrnečky, svíčky, magnetky, sněžítka a pokladničky. A ve všech se ukrývá kouzlo – kouzlo medvídka Fizzy Moona.

 

Více najdete na  www.albi.cz

Jaký vzkaz byste nejraději věnovali a komu? Potěšil by vás takový dárek?  Už víte, pro koho by se vám takový dárek hodil?

   
07.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme